Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki 67, 68, 69, 70, 71 streszczenie. Kamil każe swoim ludziom zabić Meryem i Leventa. Dochodzi do strzelaniny

2022-06-27 10:40

Zranione ptaki - nowe odcinki 67-71 już do obejrzenia w dniach 27 czerwca-1 lipca o godz. 18:45 na TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. W najnowszych epizodach zobaczysz jak ludzie Kulawca uprowadzają Meryem, a policja rozpoczyna poszukiwania. Levent dogaduje się z porywaczami, jednak postanawia odbić Meryem i uciekają w las. Meryem i Levent zbliżają się do siebie.

Zranione ptaki to serial, który kochają tysiące widzów w całej Polsce i z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków. W tym tygodniu wydarzą się nieprawdopodobne rzeczy, które z pewnością przyciągną przed ekrany rzeszę wiernych fanów. Najnowsze odcinki do obejrzenia już w dniach 27 czerwca-1 lipca o godz. 18:45 na TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. A już teraz co wydarzy się w życiu bohaterów Zranionych ptaków i poczuj te emocje!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki - ostatni odcinek. Kiedy koniec serialu?

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 67

Ludzie Kulawca Kamila zastają Meryem w baraku i uprowadzają ją. Świadkiem tych wydarzeń jest Doan, któremu jednak nie udaje się zatrzymać mężczyzn. Chwilę później na miejscu pojawia się również Levent. Na wieść o porwaniu Meryem, Levent prosi Cemila, żeby zdobył od Tekina kontakt do Kulawca Kamila. O całej sytuacji dowiaduje się również towarzysząca Cemilowi Aye. Levent dogaduje się z porywaczami, jednocześnie prosi Bahadra o jak najszybsze umieszczenie Ptaków w sierocińcu fundacji i informuje brata o porwaniu. Melis nie może znieść myśli, że Levent naraża się dla Meryem. Ulviye przygotowuje dzieci na ich umieszczenie w sierocińcu. Ptaki boją się, że zostaną rozdzieleni. Mały ucieka. Leventowi udaje się zebrać sumę obiecaną porywaczom.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 68

Dzięki pomocy Yaara udaje się odnaleźć Małego, a Ulviye przekonuje dzieci, że w sierocińcu czeka ich lepszy los. Melis odchodzi od zmysłów ze strachu o Leventa i z wściekłości, że mężczyzna ta bardzo ryzykuje dla Meryem. Tymczasem Meryem próbuje uciec, ale wpada w ręce Kamila. - Czas na dostarczenie pieniędzy się kończy, ale Meryem całym sercem wierzy, że Levent przybędzie ją uratować. Mężczyzna pojawia się w ostatniej chwili. Tymczasem Melis nie wytrzymuje i zgłasza sprawę na policję. Podczas gdy Meyem i Levent są przekonani, że koszmar się skończył, Kamil każe swoim ludziom ich zabić. Levent atakuje jednego ze złoczyńców i razem z Meryem uciekają w las.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 69

Policja rozpoczyna poszukiwania Meryem i Leventa jedzie na miejsce, skąd odebrano ostatni sygnał z telefonów zaginionych. Docierają tam również Melis oraz Cemil i Aye. Neriman przekazuje Doanowi pieniądze na adwokata, który ma wyciągnąć Tekina z więzienia. Levent i Meryem znajdują w lesie dom, który wykorzystują jako schronienie na noc. Ciemności utrudniają poszukiwania zaginionych zarówno policji, jak i ludziom Kamila. To przykre doświadczenie bardzo zbliża do siebie Meryem i Leventa. Ukrywając się w leśnej chacie, wyjaśniają sobie niedomówienia związane z Melis. Rankiem ludzie Kamila odnajdują kryjówkę Leventa i Meryem. Levent każe Meryem uciekać i pod żadnym pozorem nie wracać, a sam wpada w ręce złoczyńców. Kamilowi zależy na tym, żeby uciszyć ich oboje i dobrze wie, jak zmusić Meryem do powrotu. Podczas ucieczki Meryem słyszy odgłos wystrzału, przerażona tym, że Leventowi mogło się coś stać, wraca do leśnego domu. Leventowi udaje się obezwładnić Kamila, w tej samej chwili pojawia się policja. Meryem i Levent wychodzą z tej sytuacji cali i zdrowi. Nie sposób również nie zauważyć, jak bardzo tych dwoje się do siebie zbliżyło.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 70

Meryem nadal bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia. Durmus jest wściekły na córkę, że przez obce dzieci wpakowała się w kłopoty. Tekin coraz bardziej przyciska Durmusa do muru. Każe mu zmusić Meryem do pracy u siebie. Choć Melis obiecała Leventowi milczenie, opowiada Ülviye, co tak naprawdę się wydarzyło. Levent to słyszy i wściekły krzyczy na Melis. Ayse namawia Meryem na powrót do rezydencji. Dziewczyna jednak, w obawie o życie Leventa, wie, że nie może tam wrócić. Safiye znajduje złoty pierścionek Ayse. Zanosi go do jubilera, który potwierdza jego autentyczność. Zaniepokojona kobieta wypytuje Dogana o relację jej córki z Cemilem. Za jego namową postanawia jechać do firmy. Meryem idzie do pracy. Szef jest wobec niej znowu opryskliwy, ale Meryem dzielnie to znosi. Durmus postanawia to ukrócić. Idzie do bistro i robi Meryem awanturę na oczach klientów. Osman zwalnia dziewczynę. Durmus zaciąga Meryem do komórki na węgiel. Zamyka ją tam i mówi, że wypuści dopiero, gdy ta zgodzi się pracować dla Tekina.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 71

Meryem jest przerażona. Ma traumę z dzieciństwa i ze strachu odchodzi od zmysłów. Levent i Ömer są zaniepokojeni zniknięciem Meryem. W poszukiwania dziewczyny angażują się również Cemil i Ayse. Durmus ściąga Neriman, by przypilnowała dziewczyny i przemówiła jej do rozsądku. Meryem, choć wycieńczona, jest nieprzejednana. Okazuje się, że Durmus zapomniał zabrać Meryem telefonu. Gdy po raz kolejny Levent i Ayse dzwonią do niej, ta odbiera. Gdy już ma powiedzieć Leventowi, gdzie jest, Neriman wyrywa jej telefon. Wszyscy wyruszają na poszukiwania. W bistro dowiadują się od Osmana, co zaszło. Levent śledzi Durmusa i idzie za nim aż do biura Tekina, a Cemil i Ayse szukają jej w pobliżu domu. Tymczasem w dzielnicy roi się od plotek na temat romansu Ayse z jej szefem. Sąsiadki Safiye jawnie potępiają rozwiązłość jej córki.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Tureckie seriale, których nie było w Polsce