Zranione ptaki - ostatni odcinek. Kiedy koniec serialu?

2022-05-22 12:58 kg
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

W połowie marca 2022 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek Elif. To właśnie wtedy widzowie poznali zakończenie losów Melek, Elif, Kerema, Macide, Mahira i Humeyry i pożegnali się z ulubionymi bohaterami produkcji. Miejsce tureckiej telenoweli zajął nowy serial znad Bosforu, Zranione ptaki. To produkcja, która opowiada historię siostry, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek Zranionych ptaków?

Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Zranione ptaki - finał serialu

Zranione ptaki zadebiutują na antenie Telewizji Polskiej już w poniedziałek, 21 marca 2022 roku. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 w TVP1. Telenowela składa się z 201 odcinków, w których z pewnością nie zabraknie ogromu emocji. Najpewniej ostatni z nich zostanie wyemitowany już w grudniu 2022 roku. Jak na razie nie jest jeszcze znana dokładna data emisji finału produkcji.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç

Lubisz seriale? Podcast TO SIĘ KRĘCI jest właśnie dla Ciebie!

Listen to "Niewiarygodne rekordy filmowe" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE