Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki 38, 39, 40, 41, 42 streszczenie. Levent spróbuje wyciągnąć firmę z kryzysu, a Tekin będzie mu w tym przeszkadzał

2022-05-14 15:15

Zranione ptaki - streszczenie odcinków 38-42. Co wydarzy się w serialu? Nowe epizody zostaną wyemitowane 16-20.05.2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2. Turecki hit można oglądać również na stronie vod.tvp.pl. Sprawdźcie szczegóły na temat nadchodzących odcinków.

Zranione ptaki to turecki serial obyczajowy, który zauroczył tysiące widzów w naszym kraju. Dynamiczna akcja, która rozgrywa się na tle współczesnej Turcji opowiada o losach Meryem Çelik oraz Ömera, którego kobieta traktuje jak brata. To kolejna propozycja znad Bosforu, która trafiła w gusta Polaków, więc nic dziwnego, że wszyscy fani czekają na nowe odcinki. Co wydarzy się w epizodach, które będą emitowane od poniedziałku 16 maja? Poniżej znajdziecie pełne streszczenia i szczegóły. Wszystkie odcinki pojawią się standardowo o godzinie 18:45 na TVP2.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najnowsze tureckie seriale, które w Polsce byłyby hitem. Trafią do polskiej telewizji?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Zranione ptaki - odcinek 38 streszczenie

Levent ma pretensje do Meryem, że śpi w pokoju z Ömerem. Nie wierzy, gdy dziewczyna mówi, że chłopiec czegoś się boi. Melis śledzi Hülyę, gdy ta udaje się na spotkanie z Kudretem. Nie może uwierzyć, że jej siostra rzeczywiście zleciła zabicie Leventa. Na polecenie Hülyi Asli wykrada z dokumentów Leventa teczkę Tekina, która miała być przynętą na Meryem. Czicie i Małemu udaje się wykraść zdjęcie mamy Ciszki. Matka Cemila koniecznie chce rozmawiać przez telefon z przyszłą synową, Ayse z radością ponownie wciela się w rolę narzeczonej Cemila. Melis żąda od siostry wyjaśnień w sprawie Leventa, a gdy Hülya wszystkiego się wypiera, grozi, że mu o wszystkim powie. W końcu Melis zmusza Hülyę, żeby odwołała Kudreta.

Zranione ptaki - odcinek 39 streszczenie

Durmus postanawia przekonać Meryem, że dla dobra Ömera powinna poślubić Tekina. Aby zrealizować plan, Durmus musi dowiedzieć się, gdzie przebywa chłopiec. Levent zauważa Ömera uciekającego przed Hülyą. Melis w ostatniej chwili ratuje siostrę z opresji. Melis bezskutecznie stara się wzbudzić zainteresowanie Leventa i wyładowuje złość na Meryem. Levent odkrywa, że teczka Tekina zniknęła. Jest przekonany, że to Meryem ją zabrała. To utwierdza go w przekonaniu, że dziewczyna jest w spisku z Tekinem. Hülya potajemnie podrzuca teczkę z powrotem.

Sonda
Co sądzisz o serialu Zranione Ptaki?

Zranione ptaki - odcinek 40 streszczenie

Levent ma wyrzuty sumienia, że niesprawiedliwie oskarżał Meryem o współpracę z Tekinem. Meryem dowiaduje się o układzie Ayse i Cemila. Martwi się, że jej przyjaciółka za bardzo się zaangażuje. Melis namawia Ülviye, żeby cała rodzina Metehanoglu wybrała się na doroczne przyjęcie dobroczynne. Ömer upiera się, żeby Meryem również z nimi poszła. Levent nie godzi się na zwolnienia w holdingu. Próbuje opracować plan wyciągnięcia firmy z kryzysu finansowego. Tekin zrobi wszystko, by mu to uniemożliwić. Melis obciąża Meryem licznymi obowiązkami, żeby dziewczyna nie mogła pojechać na przyjęcie. Mimo oporów Meryem, Ülviye znajduje sposób, by siostra towarzyszyła wieczorem Ömerowi. Tymczasem Czita i Mały próbują odnaleźć zakład fotograficzny, w którym zostało zrobione zdjęcie mamy Ciszki.

Zranione ptaki - odcinek 41 streszczenie

Domownicy szykują się do wyjścia na przyjęcie dobroczynne. Ulviye zamawia dla Meryem suknię, by dziewczyna mogła towarzyszyć bratu. Levent jest zauroczony widokiem Meryem. W wytwornej sukni dziewczyna wygląda olśniewająco. Gdy Levent, Meryem i Ömer jadą na przyjęcie, psuje się im samochód. Cała trójka spędza wieczór na mieście, jedząc fast food i bawiąc się na placu zabaw. Levent nie ukrywa swojego zadowolenia. Tymczasem Melis jest wściekła na wieść, że Levent spędził wieczór z Meryem i Ömerem. Kobieta po raz kolejny grozi Meryem, że jeśli ta nie zostawi Leventa w spokoju, wyrzuci ją z rezydencji. Mama Cemila wysyła Ayse upominek. Dziewczyna jest zdezorientowana.

ZOBACZ TAKŻE: Zranione ptaki - obsada. Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

Zranione ptaki - odcinek 42 streszczenie

Dogan wyjawia Durmusowi adres rezydencji. Mężczyzna idzie tam, by prosić córkę o pieniądze. Z ich rozmowy Hülya dowiaduje się, że Durmus jest ojcem Meryem. Jest zaskoczona, gdy Meryem ukrywa przed nią prawdziwą tożsamość ojca. Hülya postanawia poznać prawdę i pod nieobecność Meryem znajduje w jej pokoju rachunek z domowym adresem. Kobieta spotyka się z Durmusem. Tymczasem Ülviye i Meryem przy okazji zakupów odwiedzają Leventa w holdingu. Melis jest świadkiem rozmowy Meryem i Tekina, z której poznaje intencje mężczyzny. Proponuje mu układ i od razu obmyślają plan, wskutek którego Levent ma znienawidzić Meryem. Mały i Czita zdobywają adres mamy Ciszki. Na miejscu okazuje się, że kobieta wyprowadziła się stamtąd jakiś czas temu. Dzieci nie tracą jednak nadziei.

Lubisz seriale? To pokochasz nasz nowy podcast TO SIĘ KRĘCI!

Listen to "Wikingowie" on Spreaker.