Zranione ptaki 106, 107, 108, 109, 110 streszczenie. Tekin grozi Nurgül do warsztatu i grozi kobiecie, że ją zabije

2022-08-21 12:21 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - streszczenie odcinków na cały tydzień 22-26 sierpnia 2022. W najnowszych odcinkach zobaczymy jak z rozmowy Nurgül i Selmy Tekin dowiaduje się o planie ucieczki do Niemiec. Każe Doganowi uwięzić na kilka dni kobietę w wynajętym mieszkaniu. Nurgül postanawia jednak uciec Poniżej podajemy streszczenia odcinków 106, 107, 108, 109, 110. Zobacz, jakie przygody czekają bohaterów Zranionych ptaków

Zranione ptaki - streszczenie epizodów 106, 107, 108, 109, 110 udostępniamy w artykule poniżej. Serial opowiada o miłości Meryem do jej przybranego brata Ömera oraz kwitnącym uczuciu między Meryem i Leventem. Ta niesamowita historia potrafi wzruszyć i zadziwić niejednego widza. Wartka akcja i wspaniale zaplanowane intrygi sprawiają, że trudno oderwać się od odbiornika. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 106-110, które będzie można zobaczyć w dniach 22-26 sierpnia 2022 na stronie TVP2 o godz. 18:45. Wszystkie wcześniejsze epizody dostępne są na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy przed odbiorniki!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 106

Cemil postanawia wyznać Ayse miłość i informuje ją, że muszą poważnie porozmawiać. Prosi "żonę", żeby zrobili sobie wolne i ku jej zaskoczeniu podaje Ayse śniadanie do łóżka. W ostatniej chwili okazuje się, że Cemil musi niezwłocznie jechać do firmy. Meryem nie rozumie, dlaczego Levent nie odpowiada na jej telefony i esemesa. Oboje są przekonani, że każde z nich postanowiło zerwać kontakt. Mels zaczyna podejrzewać, że coś jest między Bahadirem a Asli. Jej podejrzenia potwierdza zaniepokojenie Hülyi, jakim reaguje na każdą wzmiankę o służącej. Safiye, ku oburzeniu Bedriye, na czas budowy wprowadza się do domu "młodożeńców". Nurgul bardzo tęskni za swoim prawdziwym synem, jednak Tekin nie pozwala jej go widywać. Kobieta przypadkiem podsłuchuje rozmowę Tekina i Melis. Dowiaduje się, że Ömer tak naprawdę jest synem Leventa. Postanawia natychmiast to wykorzystać. Ayse jest świadkiem kilku bliskich, przyjacielskich chwil Cemila i Oyi. Jest pewna, że Cemil poprosi ją o rozwód.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 107

Levent postanawia zadzwonić do Meryem. Telefon odbiera Durmus i grozi Leventowi. Mężczyzna uświadamia sobie, w jakim niebezpieczeństwie znalazła się Meryem i postanawia jakoś jej pomóc. Nurgül każe siostrze się spakować i pierwszym samolotem wracać do Niemiec. Tymczasem sama aranżuje spotkanie Ömera, Meryem i Leventa. Neriman jednak dowiaduje się od chłopca o spotkaniu i dzwoni do Tekina. Również Melis wie od Leventa, że mężczyzna jedzie na spotkanie z Meryem i chłopcem. Tekin próbuje interweniować. Nie zapobiega spotkaniu, ale każe Doganowi przyprowadzić Nurgül do warsztatu i grozi kobiecie, że ją zabije, jeśli nie będzie wykonywała jego poleceń. Cemil nie może doczekać się chwili, w której wyzna miłość swojej "żonie".

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 109

Cemil pragnie wyznać Ayse, co naprawdę do niej czuje, jednak kobieta oświadcza, że jest już gotowa na rozwód. To wprawia Cemila w zakłopotanie. Wtem dzwoni Bedriye, aby poinformować ich, że w domu czeka na nich gość. To Oya. Asli grozi Melis, że wyjawi, że to ona zepchnęła Hülyę ze schodów, jeśli zrobi coś przeciwko niej. Tekin cały czas stara się odnaleźć Nurgül. Levent po sprzeczce z Tekinem zabiera Ömera i Meryem do rezydencji i informuje kobietę, że Nurgül wyjechała do Niemiec. Ten w akcie zemsty donosi na Leventa na policję, mówiąc, że to on zabił Kudreta Kara. Melis jest niepocieszona z powrotu Meryem i Ömera i znowu widzi w niej konkurencję w walce o serce Leventa.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 110

Po Nurgül nie ma ani śladu, a poszukiwania jej spełzają na niczym. Tekin jednak się nie poddaje i kontaktuje się ze swoim znajomym z Niemiec. Levent informuje wszystkich mieszkańców rezydencji, że od tej pory Meryem nie będzie służącą i prosi o przygotowanie jej pokoju. Zaprasza ją rónież do wspólnego stołu. Melis nie daje za wygraną i postanawia odegrać się na rywalce. Levent mówi swojej matce o wielkiej tajemnicy.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?
Fest Festiwal 2022 - Relacja Radio Eska
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE