Przysięga 700, 701, 702, 703, 704 streszczenie. Gulperi, nękana przez Kadriye, oddaje się w ręce Savasa

2022-08-21 12:20 Joanna Dembek
Przysięga 653, 654, 655 streszczenie
Autor: tvp.vod.pl Przysięga 653, 654, 655 streszczenie

Przysięga - najnowsze odcinki 701-704 zostaną wyemitowane w dniach 22-26 sierpnia 2022. Zobaczymy jak Narin i Kemal opiekują się Sevketem, który traci przytomność, a Ciotka Kadriye postanawia nagrać telefonem komórkowym swoją ostatnią wolę. Nowe odcinki tureckiej telenoweli zapowiadają się obiecująco, a nowe wątki i wartka akcja z pewnością przyciągną przed telewizory wielu fanów. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się ze streszczeniami poszczególnych epizodów.

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali znany na całym świecie. W Polsce również nie brakuje jego fanów, którzy śledzą losy bohaterów tureckiej telenoweli. Pochodząca z biednej rodziny Reyhan trafia pod opiekę swojej ciotki i wuja Hikmeta, który pragnie zeswatać dziewczynę ze swoim synem Emirem. To rodzi wiele problemów i rozterek, a to sprawia, że fabuła jest jeszcze ciekawsza. Już teraz warto zapoznać się ze streszczeniami odcinków 700, 701, 702, 703, 704, które zostaną wyemitowane 22-26 sierpnia 2022 o godz. 16:05 na kanale TVP1.

Przysięga - streszczenie odcinka 700

Kemal i Narin długo czekają na Sevketa w jego domu. A kiedy się w końcu zjawia, nagle słabnie i okazuje się, że jest chory na serce. Emir dostaje nagranie z głosem syna. Yigit wspomina, że jest obok końcowej stacji ptaków. Emir usiłuje to rozgryźć. Gulperi, nękana przez Kadriye, oddaje się w ręce Savasa. Hakan zapytuje Kemala o niejaką Nihan, która jest informatorką Meltem.

Przysięga - streszczenie odcinka 701

Savas przetrzymuje Gulperi w komórce. Kiedy dziewczyna chce zobaczyć Yigita, Savas zabiera ją w dziwne miejsce i pokazuje coś, co doprowadza Gulperi do rozpaczy. Emir rusza na poszukiwania syna. Narin i Kemal opiekują się Sevketem, który traci przytomność. Liczą, że im pomoże. Hakan dowiaduje się o nowych planach Meltem i próbuje się skontaktować z Kemalem.

Przysięga - streszczenie odcinka 702

Narin i Kemal opowiadają Sevketowi o swoich kłopotach. Mężczyzna obiecuje im pomóc i dzwoni do syna. Kaan ma przekazać policji nagranie. W wiadomościach podają, że Kemal Tarhun żyje. Sąsiadka Sevketa donosi na Kemala i policja po niego przyjeżdża. Narin jest przekonana, że jej mąż szybko wyjdzie z więzienia dzięki pomocy Sevketa i jego syna. Emir odnajduje Gulperi i razem szukają Yigita.

Przysięga - streszczenie odcinka 703

Wzburzony Emir zwalnia firmę ochroniarską, która chroniła jego dom. Kemal instruuje Sevketa, co należy mówić podczas przesłuchania. Narin jest przekonana, że jej mąż szybko wróci do domu. Emir spotyka się w lesie z Savasem. Hakan przynosi Narin niepokojące wieści.

Przysięga - streszczenie odcinka 704

Ciotka Kadriye mdleje i trafia do szpitala. Kemal w więzieniu czeka na rozprawę. Yildiz informuje Meltem o wizycie Hakana, ale nie zna jego imienia. Kaan, hojnie opłacony przez Meltem, nie daje się przekonać, by zeznawać na korzyść Kemala. Ciotka Kadriye postanawia nagrać telefonem komórkowym swoją ostatnią wolę.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE