Uczestniczki The Real Housewives Warszawa

i

Autor: Materiały prasowe

Programy

Żony Warszawy - dlaczego w środę 27 września o 20:00 nie ma nowego odcinka?

2023-09-27 13:16

Żony Warszawy to program, który od kilku tygodni można oglądać na antenie Polsatu. To nowy reality show, który opowiada o relacjach między kobietami sukcesu. Odcinki można było oglądać w środy o 20:00. Tak się jednak nie stanie 27.09.2023. O tej porze widzowie zobaczą film. Z czego to wynika? Kiedy emisja kolejnego odcinka programu?

The Real Housewives. Żony Warszawy to program, którego bohaterkami są kobiety sukcesy. Są wśród nich kobiety z różnych branż - między innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Kamery Polsatu towarzyszą im w życiu oraz w pracy. Widzowie dowiadują się, gdzie mieszkają, jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność i relacje z bliskimi i przyjaciółmi. Łącznie udział w programie bierze 8 kobiet, które dostały się do reality show przez casting. Od 27 września 2023 fani nie będą mogli oglądać programu o dotychczasowej porze emisji. Polsat potwierdził nową ramówkę. Znamy nową godzinę. O której trzeba będzie zasiąść przed telewizorem?

The Real Housewives. Żony Warszawy – uczestniczki. Kto bierze udział w programie?

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

The Real Housewives. Żony Warszawy - nowa godzina

Widzowie, którzy w środę 27 września o godzinie 20:00 włączą Polsat, nie zobaczą nowego odcinka Żon Warszawy. Od tego dnia o tej porze emitowane będą znane filmy. Wspomniane reality show zostanie jednak w ramówce. Odcinki pokazywane będą o 22:10.

The Real Housewives. Żony Warszawy - uczestniczki