Złoty chłopak

i

Autor: YouTube.com/Yalı Çapkını (screen) Złoty chłopak - bohaterowie tureckiego serialu.

Tureckie seriale

Złoty chłopak odcinek 154, 155, 156, 157, 158 streszczenie. Suna odkrywa wielką tajemnicę Ferita

2024-04-13 14:31

"Złoty chłopak" to turecka produkcja opowiadająca o młodym mężczyźnie imieniem Ferit, którego kontrowersyjny styl życia nie wszystkim odpowiada. W kolejnych odcinkach zobaczycie, jak zmieniają się jego losy. Przedstawiamy streszczenia odcinków 154, 155, 156, 157, 158, które zostaną wyemitowane 8-12 kwietnia 2024 na antenie TVP1.

"Złoty chłopak" opowiada o losach młodego mężczyzny imieniem Ferit, który wraca z Ameryki, a nieodpowiedzialnym i frywolnym zachowaniem podpada swojemu dziadkowi Halisowi. Halis Korhan jest właścicielem dużego holdingu, które mają przejąć po nim jego syn Orhan. Starszy mężczyzna zmęczony stylem życia Ferita, planuje znaleźć mu żonę. O pomoc prosi swoją synową İfakat, która podejmuje się tego zadania. Kazim dowiaduje się o niecnych planach Halisa i robi wszystko, aby to jedna z jego córek poślubiła "złotego chłopaka". Ferit nie pała do niej miłością. Zakochuje się jednak w jej siostrze Seyran.

Złoty chłopak - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Złoty chłopak" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na antenie TVP1. Emisja odcinków 154, 155, 156, 157, 158 odbędzie się w dniach 8-12 kwietnia 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Złoty chłopak - to już koniec serialu?! TVP pokaże finał sezonu

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #27

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 154 - wtorek 8 kwietnia 2024

Sehmuz zastaje Ferita w pokoju Pelin i każe spuścić mu lanie. Chłopak chce porwać Pelin z domu jej wujka. Seyran postanawia zmienić swoje zachowanie wobec Suny i Ferita. Zamierza ich wspierać. Obiecuje też matce, że urodzi dziecko. Kazim ma pretensje do Halisa o to, że nie panuje nad rodziną. Halis ma kłopoty z sercem. Opiekuje się nim Hattice. Razem wspominają przeszłość i to, co ich łączyło.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 155 - wtorek 9 kwietnia 2024

Seyran wyznaje Feritowi, że jest gotowa na dziecko. Wuj zmusza Pelin do zaręczyn z szoferem. Suna, mimo rozczarowania Kayem, nie zmienia ślubnych planów. Asuman chce powiedzieć Gulgun prawdę o Orhanie. Ferit prosi Pelin, by zabrała paszport i chce ją wysłać do Paryża.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 156 - środa 10 kwietnia 2024

Pelin nocuje w mieszkaniu dla pracowników rezydencji. Od rana trwają przygotowania do ślubu Suny i Kaya. Dziennikarz Taylan próbuje skontaktować się z Seyran. Jej telefon odbiera ojciec Kazim. Suna odkrywa wielką tajemnicę Ferita. Sehmuz szuka Pelin w rezydencji Korhanów.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 157 - czwartek 11 kwietnia 2024

Seyran dowiaduje się, że Pelin przez cały czas była w posiadłości i czuje się oszukana. Ferit chce jej wszystko wyjaśnić, ale Seyran ma dość. Dziewczyna wygarnia wszystko Halisowi i odchodzi. Abidin liczy, że skoro nie doszło do ślubu Suny, dziewczyna da mu drugą szansę.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 158 - piątek 12 kwietnia 2024

Kazim próbuje zatrzymać Seyran w posiadłości, a wtedy ona przy wszystkich wyjawia, że ją bił. Ludzie są w szoku, a Kazim zaprzecza. Seyran odchodzi z domu, ale mówi też Feritowi, że odchodzi od niego. Halis rozmawia z wnukiem. Wyjaśnia mu, co powinien zrobić, skoro Seyran go zostawiła. Najważniejsze jest dziecko Ferita. Seyran ucieka i Ferit jest wściekły.