Złoty chłopak 111

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

Złoty chłopak - to już koniec serialu?! TVP pokaże finał sezonu

2024-02-16 8:18

Pierwszy odcinek Złotego chłopaka został wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej w sierpniu 2023 roku. Od pierwszych minut produkcja rozkochała w sobie widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów telenoweli. Niestety wszystko wskazuje na to, że pierwszy sezon Złotego chłopaka dobiega końca. Co dalej z serialem?

Serial Złoty chłopak opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran. Już wkrótce wyemitowany zostanie finał pierwszego sezonu produkcji. Czy na antenę TVP1 trafi drugi sezon?

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Złoty chłopak - czy będzie drugi sezon?

Pierwszy sezon Złotego chłopaka składa się ze 119 odcinków, które emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 w TVP1. Ostatni z nich zostanie pokazany już w piątek, 16 lutego 2024 roku. Będzie to niezwykle emocjonujący finał sezonu, w którym nie zabraknie tragicznych scen. Co dokładnie się w nim wydarzy? Seyran spotyka się z Feritem w sklepie, jak za pierwszym razem, gdy się poznali. Chłopak postanawia zorganizować ucieczkę, ale Seyran jest wciąż pilnowana przez Tarika i jego ludzi. Dziewczyna się boi, że Tarik zabije Ferita. Pelin jest załamana i chce zakończyć swoje cierpienie. Seyran i Ferit spotykają się o świcie, żeby uciec, ale drogę zastępuje im Tarik.

Dla wszystkich fanów produkcji mamy jednak dobrą wiadomość. Telewizja Polska pokaże również drugi sezon Złotego chłopaka i to od razu po zakończeniu emisji pierwszej odsłony. Oznacza to, że pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany już w poniedziałek, 19 lutego.