Rolnik szuka żony

Zaręczyny w "Rolnik szuka żony"!? Kto zdecydował się na ten ważny krok?

2023-12-11 11:35

Fani programu oglądają każdą edycję "Rolnik szuka żony" z zapartym tchem i nadzieją, że któryś z uczestników znajdzie prawdziwą miłość. Krążą plotki o tym, że wiele par zdecydowało się na rozstanie, więc na drodze do miłości zostali Ania z Kubą i Waldemar z Dorotą. Która z par obiecała sobie miłość i kto postanowił się zaręczyć?

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" nie podejrzewali, że relacja Ani i Kuby przetrwa. W ostatnim odcinku przed wielkim finałem, Kuba szukał miejsca na dłoni Ani, gdzie chciałby założyć pierścionek. Co dalej z wielką miłością Anny i Jakuba? To z pewnością się okaże! Czy Waldemar zdecydował się na ważny krok w jego życiu?

Finał "Rolnik szuka żony 10". Darek i Nicola jednak nie są razem! Rolnik w gorzkich słowach podsumował kandydatkę na ukochaną. Dziewczyna nie potrafiła powstrzymać łez

Waldemar z "Rolnik szuka żony" się zaręczył?

Waldemar to zdecydowanie jedna z najbardziej charakterystycznych postaci 10. edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik dostarczył widzom wielu emocji, więc i tym razem nie mogło być inaczej. Po tym, jak Ewa postanowiła rozstać się z Waldemarem, ten zdecydował się dać drugą szansę Dorocie. W wielkim finale nie brakowało skrajnych emocji i wielu napiętych sytuacji. Czy Waldemar zdecydował się poprosić o rękę właśnie Dorotę?

Dorota ma być gościem w poniedziałkowym (11 grudnia 2023) wydaniu "Pytanie na śniadanie", więc widzowie spekulują, że coś musi być na rzeczy. Reżyser programu "Rolnik szuka żony" - Konrad Smuga - zapowiedział interesujący zwrot akcji w życiu Waldemara. Czy chodzi właśnie o zaręczyny z Dorotą? Tego widzowie dowiedzą się zapewne już niedługo!

Anna z „Rolnik szuka żony” nie wytrzymała. Już przed finałem pokazała swoją drugą połówkę

"Rolnik szuka żony" ma za sobą finał 10. edycji programu. Nie zabrakło emocji oraz łez. Program emitowany jest od 2014 roku, a jego gospodarzem jest Marta Manowska. Dzięki programowi, wielu rolników znalazło swoje drugie połówki i prawdziwą miłość.

Rolnik szuka żony: Anna i Jakub szykują się do ślubu. Trzeba rozglądać się za salą weselną!