Zapukaj do moich drzwi, odc. 44, 45 - streszczenia. Niespodziewany finał imprezy sylwestrowej

2022-01-26 16:24 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to aktualnie jeden z najpopularniejszych, zagranicznych seriali w Polsce. Podoba się przede wszystkim fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Fani już się nie mogą doczekać nowych odcinków. Co się w nich wydarzy? Streszczenia premierowych epizodów serialu Zapukaj do moich drzwi znajdziecie poniżej.

Odcinki 4445 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 26 stycznia oraz 27 stycznia 2022 roku. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

Seriale podobne do Zapukaj do moich drzwi. Na jakie tureckie komedię zwrócić uwagę?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 44

Ayfer opracowuje plan ochrony Aydana i Seyfi przed gniewem matki i przedstawia Aydana jako swojego sąsiada Aysuna. Eda w końcu znajduje sposób, aby Serkan jej wysłuchał. Oboje zgadzają się, że ich związek jest w kryzysie. Serkan chce rozpocząć nowy rok od nowa. Czy magia Nowego Roku będzie w stanie otoczyć Serkana i Edę? Czy możliwe są nowe początki? Kiedy w nocy zegar wybija dwunastą, zawierają umowę, aby pozwolić sobie nawzajem decydować o swoim związku.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 45

Impreza sylwestrowa okazuje się nieprzyjemna z powodu zatrzymania Serkana. Podczas gdy Serkan pierwsze godziny nowego roku spędza między murami bezpieczeństwa, oczywiście są tacy, którzy dobrze się bawią. Jak zakończy się sylwestrowa noc?

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE