Seriale podobne do Zapukaj do moich drzwi. Na jakie tureckie komedie zwrócić uwagę?

2022-01-11 14:52 Adrian Rybak

Seriale tureckie już od kilku lat odnoszą sukcesy w naszym kraju. Aktualnie jednym z hitów jest telenowela Zapukaj do moich drzwi, którą można oglądać na antenie kanału WP. To komedia romantyczna, która różni się od dramatycznych propozycji TVP. Nie jest to jednak pierwszy tego typu turecki serial w Polsce. Które tytuły spodobałyby się fanom tej produkcji?

Zapukaj do moich drzwi to serial, który zachwycił widzów kanału WP oraz fanów telenowel tureckich. Od poniedziałku do czwartku z zaciekawieniem oglądają losy Edy oraz Serkana, który tworzą niezwykle chemiczną parę. Komediowe momenty, sercowe rozterki i dramaty rodzinne sprawiły, że widzowie nie mogą oderwać się od ekranu. Dodatkowo zachęcają kolorowe uliczki i inne piękne krajobrazy. Zapukaj do moich drzwi, w porównaniu do większości tureckich seriali, to propozycja lekka i przyjemna. Czy w Polsce emitowane były inne telenowele tego typu? Okazuje się, że tak! Sprawdźcie je niżej.

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Miłosne potyczki

Dziewczyna z tureckiej prowincji, właśnie otrzymała dyplom ukończenia studiów i szuka pracy w Stambule, chcąc wyrwać się z domu rodzinnego. Zupełnym przypadkiem na ulicy spotyka przystojnego mężczyznę i wdaje się z nim w zażartą sprzeczkę. Kiedy rozbita dociera do biura, w którym ma odbyć rozmowę o pracę, dowiaduje, że właśnie stara się otrzymać posadę osobistej asystentki poznanego w zgryźliwych okolicznościach mężczyzny. Jak łatwo się domyślić, to właśnie ona dostanie pracę, a między dwojgiem krąbrnych młodzieńców zacznie kiełkować ognista więź. Główną rolę gra Hande Erçel, czyli Eda z Zapukaj do moich drzwi.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Kontrakt na miłość

Piękna Zeynep wiążę się z mężczyzną, który nie zyskuje akceptacji jej bliskich. Para wyjeżdża do Ameryki, a na świat przychodzi ich syn. Niebawem jednak nad związkiem młodych zbierają się czarne chmury. W końcu kobieta postanawia rozstać się z partnerem i wraz z synem wrócić do Turcji. W samolocie Zeynap poznaje przystojnego mężczyznę z dobrej rodziny, Faitha, który wraca do domu zawiedziony studiami, na jakie wysłała go rodzina. Zeynep i Fatih dochodzą do wniosku, że mają już dość bliskich, którzy decydują o ich przyszłości i zaczynają życie na własną rękę.

Sezon na miłość

Öykü Acar to studentka uniwersytetu, której marzeniem jest zostać cenioną projektantką mody. Od zawsze podkochuje się w starszym bracie swojej najlepszej przyjaciółki Burcu - Mete. Nie dość, że chłopak traktuje Öykü jak młodszą siostrę, to dodatkowo zaczyna spotykać się z jej drugą przyjaciółką - Şeymą. Nagle na jej drodze staje Ayaz - przyjaciel i wspólnik Mete, który oczarowuje dziewczynę.

To moje życie

Piękna Bahar prowadzi skromne życie mieszkając w Stambule z przybranymi rodzicami i siostrą Efsun. Adopcyjna matka Bahar zna prawdę i wie, że dziewczyna jest dawno zaginioną córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira. Zamierza mu jednak przedstawić swoją własną córkę Efsun jako jego dziecko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE