Zapukaj do moich drzwi, odc. 32, 33 - streszczenie. Eda próbuje ratować wizerunek Serkana

2022-01-05 15:52 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to serial, który można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie kanału WP. To propozycja dla fanów komedii romantycznych oraz produkcji tureckich. Przed nami kolejne odcinki telenoweli. Co się wydarzy w życiu Edy i Serkana? Przygotowaliśmy dla was streszczenia dwóch kolejnych odcinków.

Zapukaj do moich drzwi to kolejna turecka telenowela, która odniosła w Polsce sukces. Od kilku tygodni widzowie mogą podziwiać losy bohaterów tej produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Przed nami nowe odcinki, które zostaną wyemitowane w środę 5 stycznia oraz 6 stycznia. Co się wydarzy?

Zapukaj do moich drzwi - kiedy koniec serialu? Data ostatniego odcinka

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 32. Środa 5.01.2022

Serkan jest oskarżony o zawalenie się strychu i znajduje się w tak trudnej sytuacji. Chociaż wszyscy myślą, że stało się to z powodu błędu, który popełnił w rysowaniu, tylko jedna osoba wierzy, że Serkan nigdy nie zrobiłby tak nieostrożnej rzeczy: oczywiście Eda! Podczas gdy Serkan próbuje naprawić szkody, Eda jest zdeterminowana, aby dowiedzieć się, jak doszło do błędu w rysunkach.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 33. Czwartek 6.01.2022

Aydan jest bardzo zdenerwowany, gdy Serkan przybywa do nowego domu. Eda ma wspaniały plan dla Aydana. W międzyczasie Ayfer dowiaduje się, że klient, który przyszedł do kwiaciarni, w rzeczywistości przyszedł dzięki Serkanowi, a nie referencji Efe. Eda źle interpretuje zachowanie Serkana wobec Selin. Serkan podąża za Edą, która jest mu odległa i znajduje ją w bibliotece uniwersyteckiej. Nie mogą trzymać się od siebie z daleka. Spędzają razem czas przez całą noc.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

W serialu występują:

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril Baytekin - Sezgin
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE