Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi, odc. 132, 133 - streszczenie. Walka o opiekę nad Kiraz

2022-06-29 13:22

Zapukaj do moich drzwi zachwyca polskich widzów. W ostatnich odcinkach doszło do kilku sytuacji, które znacznie wpłynęły na losy bohaterów. Przed nami kolejne dwa epizody. Co wydarzy się w odcinkach 132 i 133? Przeczytaj streszczenia, które zamieszczamy niżej. Będzie się działo!

Odcinki 132 oraz 133 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 29 oraz 30 czerwca 2022. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 132 streszczenie

Ayfer i Aydan pozostają nieświadome burzliwych perypetii w relacjach między Serkanem i Edą. Walczą o opiekę nad Kiraz. Sprawy nie idą jednak zgodnie z ich oczekiwaniami.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 133 streszczenie

Okazuje się, że Eda ma przez jakiś czas zamieszkać pod jednym dachem z Serkanem i Kiraz. Dawny ukochany kobiety jest zdeterminowany, by zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby ta sytuacja trwała jak najdłużej.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril