Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

2022-04-12 14:49

Zapukaj do moich drzwi to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali w Polsce. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy Edy i Serkana, których miłosna historia porwała świat. Niektórzy już zastanawiają się, jaka telenowela pojawi się w WP, kiedy Zapukaj do moich drzwi się skończy. Mamy kilka propozycji.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który zachwycił widzów kanału WP oraz fanów telenowel tureckich. Od poniedziałku do czwartku z zaciekawieniem oglądają losy Edy oraz Serkana, który tworzą niezwykle chemiczną parę. Komediowe momenty, sercowe rozterki i dramaty rodzinne sprawiły, że widzowie nie mogą oderwać się od ekranu. Dodatkowo zachęcają kolorowe uliczki i inne piękne krajobrazy. Zapukaj do moich drzwi, w porównaniu do większości tureckich seriali, to propozycja lekka i przyjemna. Jakie produkcje w podobnym stylu mogłyby zastąpić Zapukaj do moich drzwi, kiedy emisja dobiegnie końca? Oto produkcje, które mogłyby podbić serca Polaków.

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Yasak Elma

Historia zaczyna się, gdy Yildiz poznaje Ender, kobietę z wyższych sfer, która oferuje jej pracę jako pokojówka. Yildiz jest bardzo podekscytowana, podczas gdy jej Zeynep jest naprawdę niezadowolona z tego pomysłu. Po kilku dniach Yildiz przybywa do domu Endera i zachwyca się jej bogactwem. Wkrótce zakochuje się w mężu szefowej i zaczyna z nim flirtować.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Kiralik Ask

Defne jest młodą, piękną dziewczyną, która pracuje jako kelnerka i wspiera swoją rodzinę. Od czasu, gdy opuścili ją rodzice mieszka z siostrą, bratem i babcią. Jednak jej życie staje się skomplikowane, gdy jej brat zaciąga dług u mafii. Żeby go spłacić, musi się zgodzić na ofertę pewnej kobiety, która chce znaleźć żonę dla swojego siostrzeńca. Dziewczyna niechętnie zgadza się na jej propozycję. Gdy dowiaduje się, kim jest mężczyzna, którego ma w sobie rozkochać, jest w szoku.

Sadakatsiz

Główną bohaterką serialu Sadakatsiz jest Asya. To lekarka, która odnosi wiele sukcesów. Jest żoną mężczyzny o imieniu Volkan, który na pozór jest niesamowitym mężem i świetnym ojcem dla ich córki. Pewnego dnia Asya odkrywa, że jej mąż zdradzą ją z inną kobietą. Będzie musiała wybrać - walczyć o rodzinę, czy zemścić się na niewiernym małżonku.