Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi, odc. 108, 109 - streszczenie. Eda postanawia zostawić Serkana

2022-05-18 13:16

Zapukaj do moich drzwi to aktualnie jeden z najpopularniejszych, zagranicznych seriali w Polsce. Podoba się przede wszystkim fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Fani już się nie mogą doczekać nowych odcinków. Co się w nich wydarzy? Streszczenia premierowych epizodów serialu Zapukaj do moich drzwi znajdziecie poniżej.

Odcinki 108 oraz 109 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 18 oraz 19 maja 2022. Produkcja zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 108 streszczenie

Okazuje się, że Eda nie była obojętna Denizowi. Zakochany mężczyzna nieoczekiwanie znika. Serkan i jego wybranka starają się go odnaleźć. W tej sytuacji ich wspólne szczęście staje pod znakiem zapytania.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 109 streszczenie

Edzie nie jest dane długo cieszyć się z odzyskania Serkana. Kobieta decyduje się opuścić ukochanego po tym, gdy dowiaduje się, że Selin jest w ciąży.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril

Lubisz seriale i kino? Ten podcast jest dla Ciebie!

Posłuchaj nowych odcinków "TO SIĘ KRĘCI".

Listen to "Wikingowie" on Spreaker.