Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy? To wydarzy się w ostatnim odcinku

2022-08-18 14:41 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP Turecki serial Zapukaj do moich drzwi.

Czas na wielki finał serialu Zapukaj do moich drzwi. Jeden z najpopularniejszych seriali tureckich tego roku dobiega końca i fani zastanawiają się, jak zakończą się losy ich ulubionych bohaterów. Głównymi postaciami są Eda i Serkan. Czy czeka ich happy end i szczęśliwa przyszłość? Sprawdź, co zobaczymy w ostatnim odcinku.

Zapukaj do moich drzwi to turecki serial, który ma dużo fanów. Od kilku miesięcy widzowie mogli go oglądać na antenie stacji WP. Sukces serialu nie jest przypadkowy, ponieważ to zupełnie inny styl tureckiej telenoweli niż ten, który znamy z dramatów TVP. To nowoczesna i lekka komedia romantyczna, która idealnie rozluźnia po ciężkim dniu. Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Przez ponad 160 odcinków w ich relacji wiele się zmieniło. Odkryli, że naprawdę się w sobie zakochali i chcą być razem. Czy ostatecznie będą szczęśliwą rodziną? Sprawdź opis ostatniego odcinka.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - co powinno zastąpić popularny serial? Oto kilka propozycji

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zapukaj do moich drzwi - ostatni odcinek. Streszczenie

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 161. W lesie Eda zaczyna odczuwać bóle porodowe. Chce, żeby Serkan przeprowadził poród, ale mężczyzna jest zdeterminowany by zabrać żonę do lekarza. Tymczasem wszyscy spotykają się w szpitalu z różnych powodów, tylko pechowego małżeństwa tam nie ma...

Zapukaj do moich drzwi - ostatni odcinek. Data emisji

Ostatni odcinek telenoweli zostanie wyemitowany w czwartek 18 sierpnia 2022 roku. Telewizja WP poinformowała jednak, że serial bardzo szybko wróci na antenę. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE