Zapukaj do moich drzwi znów w polskiej telewizji! Od kiedy i gdzie oglądać powtórkę?

2022-08-05 12:29 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to serial, który aktualnie cieszy się dużą popularnością w polskiej telewizji. 18 sierpnia wyemitowany zostanie ostatni odcinek tej produkcji, ale okazuje się, że fani wcale nie będą musieli rozstawać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Niemal od razu po zakończeniu serialu będzie emisja powtórkowa od 1. odcinka!

Zapukaj do moich drzwi to turecki serial, który ma dużo fanów. Od kilku miesięcy widzowie mogą go oglądać na antenie stacji WP. Odcinki emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:50. Sukces serialu nie jest przypadkowy, ponieważ to zupełnie inny styl tureckiej telenoweli niż ten, który znamy z dramatów TVP. To nowoczesna i lekka komedia romantyczna, która idealnie rozluźnia po ciężkim dniu. Wiadomo już, że ostatni odcinek telenoweli zostanie wyemitowany w czwartek 18 sierpnia 2022 roku. Telewizja WP poinformowała jednak, że serial bardzo szybko wróci na antenę. Kiedy będzie można obejrzeć produkcję od 1. odcinka?

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi znów w telewizji!

Telewizja WP ogłosiła, że ponownie wyemituje serial Zapukaj do moich drzwi. Powtórkowa emisja zacznie się już w poniedziałek 22 sierpnia 2022, czyli zaledwie 4 dni po zakończeniu premierowej emisji telenoweli. Odcinki pokazywane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 11.55 i 12.55.

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE