Zakochani po uszy: Sylwia w WIĘZIENIU! W końcu spotka ją zasłużona kara!

2019-11-21 16:19
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Na ten dzień czekali od dawna niemal wszyscy fani serialu! Sylwia zostanie złapana przez policję i ukarana - żona Piotra trafi do więzienia. Czy to oznacza, że już na zawsze zniknie z życia pozostałych bohaterów i przestanie być dla nich zagrożeniem? Niestety, jak zapowiadają twórcy Zakochanych po uszy, ciemnowłosa intrygantka znajdzie sposób, aby uprzykrzyć życie Asi i Piotrowi także w nadchodzącym, trzecim sezonie serialu.

Zakochani po uszy: Sylwia trafi do więzienia! Jak do tego dojdzie? Ile czasu tam spędzi? Odpowiedzi na te pytania nurtują z pewnością wszystkich widzów serialu. Niemal od pierwszego odcinka widać było, że Sylwia jest naprawdę niebezpieczna i trzeba na nią uważać. A fakt, że wszystko uchodziło jej płazem, bywał momentami mocno frustrujący. 

Zakochani po uszy: Sylwia w więzieniu!

Sylwia, wiedząc, że tym razem już raczej się nie wywinie, postanowiła ukryć się przed policją. Niestety, ten plan wyjątkowo jej się nie powiedzie. Sylwia ulegnie poważnemu wypadkowi i trafi do szpitala. Co więcej, w wyniku wypadku wybije sobie przedni ząb, tak jak kiedyś Asia! Czyżby to kara za okropne traktowanie pani weterynarz? Sylwia w więzieniu pojawi się już w odcinku 135, który zostanie wyemitowany w środę 11 grudnia.

NAJNOWSZE