Zakochani po uszy: ślub Wiki i Marcina. Coś zakłóci uroczystą ceremonię?

2019-11-21 15:00
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wiki i Marcin przebyli bardzo długą drogę do tego dnia. Zwłaszcza Wiki miała sporo wątpliwości - mimo że już dawno przyjęła oświadczyny, po pewnym czasie nie była pewna, czy rzeczywiście chce zostać żoną Marcina. Zastanawiała się nawet, czy nie odwołać ślubu. Problem z zaakceptowaniem Wiki mieli także rodzice Marcina, którzy uważali, że dziewczyna nie pasuje do ich syna. Po wielu perturbacjach dojdzie mimo wszystko do wesela. Czy jednak dla pary młodej będzie to szczęśliwy dzień?

Zakochani po uszy: ślub Wiki i Marcina i się odbędzie? Co się wydarzy podczas tego ważnego dnia? Niestety podczas wesela nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Im bliżej do końca drugiego sezonu Zakochanych po uszy, tym więcej niespodziewanych zwrotów akcji serwują nam scenarzyści. A przed nami jeszcze kilka odcinków!

Zakochani po uszy: ślub Wiki i Marcina. Co się wydarzy?

Po wielu miesiącach oczekiwań i niepewności ślub przyjaciół Asi będziemy mogli obejrzeć w odcinku 134, który zostanie wyemitowany we wtorek 10 grudnia. Wesele odbędzie się oczywiście w Bistro w kamienicy, a podczas tego uroczystego wydarzenia nie zabraknie gości. Niestety podczas wesela dojdzie do poważnego wypadku, który może zagrozić życiu Asi! Co dokładnie się wydarzy? W klinice weterynaryjnej wybuchnie niespodziewanie pożar! Czy Asia wyjdzie z tego cało? Na odpowiedź na to pytanie musimy niestety trochę poczekać.

NAJNOWSZE