Zakochani po uszy odc. 109: Sylwia poznaje Jacka w barze. To początek płomiennego romansu!

2019-10-25 11:06
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Elwira nie daje za wygraną. Przekonana, że Marek ma romans, postanawia go śledzić. Podczas wizyty w bistro zauważa, że chowa się przed nią pani Jola. Elwira postanawia dowiedzieć się, co ją łączy z jej mężem. Z kolei Teresa próbuje przekonać swoją siostrę, żeby dała Markowi szansę. Prawnik cały czas pomaga rodzinie Popielów wyciągnąć Adriana z aresztu, a Teresa sądzi, że zależy mu na czymś więcej.

Zakochani po uszy odc. 109: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Sylwia spotyka się z Zośką. Przyjaciółka odwraca się od niej. Zosia ma ogromne wyrzuty sumienia i widać, że nie chce już stać po stronie Sylwii. Zdecyduje się w końcu pójść na policję? Tymczasem na policję udaje się również Paula i zdradza Kindze więcej szczegółów.

Zakochani po uszy odc. 109: streszczenie

Marcin namawia Wiki na wspólne spotkanie z ich rodzicami. Elwira nie wierzy, że Marek tylko pomaga Halinie w sprawie z Adrianem. Uważa, że ta dwójka ma romans. Sylwia zaś jest już zdenerwowana faktem, że Piotr nie chce z nią sypiać. Przypadkiem poznaje w barze bardziej zainteresowanego mężczyznę… Jest nim Jacek, były chłopak Asi. Sylwia zaczyna z nim rozmawiać, po czym razem ulatniają się z knajpy!

NAJNOWSZE