Zakochani po uszy: Sylwia i Elwira zniszczą Asię i jej mamę? Wszystko z powodu Marka

2019-10-24 9:55 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Nie tylko Sylwia ma pewne kłopoty w swoim małżeństwie. Kryzys przechodzą też Marek i Elwira, mama Sylwii. Pan prawnik już jakiś czas temu zrozumiał, że knująca ze swoją córką Elwira nie jest idealnym materiałem na żonę i zaczyna mieć jej dość. Postanowił związać się z kimś ciepłym, wyrozumiałym, kto nie będzie nim zainteresowany tylko ze względu na pieniądze.

Zakochani po uszy: Elwira tak zostawi tę sytuację z Markiem? Trudno to sobie wyobrazić. Zwłaszcza że po swojej stronie ma Sylwię, która bez skrupułów wykorzysta każdą okazję, żeby dopiec rodzinie Popielów. Fakt, że Marek zainteresował się mamą Asi, może być idealną okazją, aby spróbować ją zniszczyć.

Zakochani po uszy: Sylwia i Elwira pogrążą Asię i jej mamę?

Od pewnego czasu Marek jest częstym gościem bistro pani Haliny. Wpada tam niby przypadkiem, jednak cały czas szuka z nią kontaktu, a często nawet próbuje flirtować. Pani Halina, mimo że ewidentnie go lubi, zdaje się nie zauważać, że Markowi chodzi o coś więcej. Niestety, ten fakt nie umknął uwadze Elwiry, która jest przekonana, że tych dwoje ma romans.

Czara goryczy przebierze się, gdy Elwira zobaczy, że Marek jest z Haliną i Asią na posterunku policji. Mąż okłamie Elwirę, nie mówiąc jej, że pomaga rodzinie Popielów w sprawie aresztowania Adriana. Gdy Elwira w końcu skonfrontuje się z nim w tej sprawie, usłyszy, że ma już jej dość! Wygląda na to, że Marek chce rozwodu, jednak Elwira na pewno tego tak nie zostawi. Żona prawnika już zaczyna knuć intrygę, w którą dodatkowo wciąga Sylwię! Sylwia także ma powód, aby dogryźć rodzinie Popielów. Okazuje się, że na posterunku razem z Markiem byli również Piotr i Asia, co Piotrek zataił przed Sylwią. Co wymyślą Sylwia z Elwirą, aby zemścić się na Halinie i Asi? Dowiemy się już w najbliższych odcinkach.

NAJNOWSZE