Zakochani po uszy: 5 dowodów na to, że Asia i Piotr będą na koniec razem!

2019-10-22 15:55 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Twórcy serialu Zakochani po uszy od samego początku zapowiadali, że przedstawiona w nim historia będzie dotyczyć miłosnego trójkąta - Sylwii, Piotra i Asi. Sylwia i Piotr znali się od liceum, jednak gdy podczas pewnych wakacji Piotr poznał piękną i mądrą blondynkę, w której się zauroczył, Sylwia postanowiła zrobić wszystko, aby przyszły dentysta na pewno o niej zapomniał.

Zakochani po uszy - Piotr i Asia muszą być jednak na koniec razem! Tego pewni są niemal wszyscy fani serialu. Intrygi Sylwii podziałały bardzo dobrze, aby odsunąć od siebie Asię i Piotra, jednak ciężko wyobrazić sobie zakończenie tego serialu, w którym tych dwoje nie zdaje sobie sprawy, że są sobie przeznaczeni. Przedstawiamy dowody, że tak właśnie będzie!

Zakochani oo uszy - dowody na to, że Piotr i Asia na końcu będą razem

1. Raz już im się udało

Mimo knucia Sylwii Piotrkowi i Asi już raz udało się stworzyć związek. Co więcej, byli ze sobą bardzo szczęśliwi. Rozstali się - ponownie - tylko przez knucie intrygantki i oboje nadal pamiętają, jak udaną byli parą. Mimo że postanowili iść do przodu, w głębi serca wiedzą, że mogą być szczęśliwi tylko razem.

2. Nadal się kochają

Pomimo tego, że Piotr wziął ślub, a Asia związała się z Tomkiem, uczucie między nimi nie wygasło! Widać to chociażby po tym, jak Piotr cały czas porównuje Sylwię do Asi, Asia z kolei przez swoimi przyjaciółkami przyznała wprost, że tęskni za Piotrkiem. Tak silne uczucie musi zwyciężyć wszystko!

3. Małżeństwo Sylwii i Piotra oparte jest na kłamstwie

Sylwia poniekąd zmusiła Piotra do ślubu z nią, udając, że jest z nim w ciąży. Piotr jest uczciwy i robi wszystko jak należy, dlatego postanowił, że będzie to najlepsza decyzja dla dobra ich dziecka. Jak wszyscy wiemy, Sylwia kłamała w kwestii ciąży, a ten fakt musi kiedyś wyjść na jaw - trudno wyobrazić sobie, żeby Piotr jej to wybaczył.

4. Asia nie jest szczęśliwa z Tomkiem

Mimo że Tomek to naprawdę porządny mężczyzna, w dodatku zakochany w Asi na zabój, ona tak naprawdę go nie kocha. Co więcej, raz już z nim zerwała, gdy uświadomiła sobie, że kocha Piotra. Asia zgodziła się wrócić do policjanta tylko dlatego, że miała wyrzuty sumienia po jego wypadku. A to nie wróży długiego związku...

5. Serial musi skończyć się happy endem!

Temu, żeby Asia i Piotr byli razem, kibicują chyba wszyscy fani Zakochanych po uszy. Trudno wyobrazić sobie, żeby taka historia mogła skończyć się inaczej. Gołym okiem widać, że dentysta i pani weterynarz są sobie przeznaczeni, a Sylwię musi w końcu spotkać zasłużona kara!

NAJNOWSZE