Zakochani po uszy: kryzys w małżeństwie Sylwii i Piotra?! Nad związkiem zbierają się czarne chmury

2019-10-18 16:41 aw
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Związek Sylwii i Piotra był dość burzliwy od samego początku. Parę ładnych lat temu Sylwia postanowiła ingerować w jego relację z Asią, a fakt, że Piotrek uległ wtedy wypadkowi, sprawił, że niczego nie pamiętał. Później było już tylko gorzej, a gdy Sylwia widziała, że Piotr zaczyna się od niej oddalać, stosowała różne metody, aby go przy sobie zatrzymać. Wygląda na to, że jej dobra passa powoli się kończy...

Zakochani po uszy: związek Sylwii i Piotra dla wielu fanów serialu zaczyna robić się mocno frustrujący. Sylwii wszystko uchodzi płazem, a w dodatku Piotr zdaje się kompletnie nie zauważać, że jego żona na każdym kroku nim manipuluje. Wszystko jednak wskazuje na to, że niedługo Sylwia przegnie tak, że nawet Piotr nie będzie mógł udawać, że nic się nie stało!

Zakochani po uszy: Sylwia i Piotr przejdą kryzys?

Sylwia ma za uszami już sporo - dość powiedzieć, że okłamała Piotra w sprawie ciąży, aby zgodził się wziąć z nią ślub. Jej mąż jednak cały czas ślepo jej wierzy. Piotr sam jednak przeżywa teraz bardzo trudne chwile, będąc w żałobie po Patrycji, a Sylwia nie stanowi dla niego wsparcia. Co więcej, w 106 odcinku żona Piotra postanowi na dobre wygonić z ich mieszkania synów Patrycji wraz z Szelką, ich psem - oczywiście wykorzysta do tego kolejny podstęp.

Co więcej przybity Piotrek ma coraz mniejszą ochotę, aby sypiać z Sylwią. Jego żona nie zniesie tego zbyt dobrze i postanowi poszukać sobie innego zainteresowanego nią mężczyzny... Poszukiwania zaowocują poznaniem Jacka, z którym wda się w płomienny romans! Jak to się skończy? Czy Piotrek w końcu pozna prawdę o swojej żonie? Fani Zakochanych po uszy trzymają za to kciuki!

NAJNOWSZE