Zakochani po uszy 263: przyjaciele pomagają Asi ułożyć życie bez Piotra. Pani Jola ma coraz większe kłopoty

2020-12-04 19:46 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wypadek Piotra był ogromnym wstrząsem dla Asi, która nie wie, jak poradzić sobie bez męża. Zwłaszcza że lekarze przekazali jej, że Piotr ma niewielkie szanse na wybudzenie się ze śpiączki. W pomoc nad zorganizowaniem codziennego życia Asi, jej córeczki i synów Patrycji, angażują się przyjaciele i Halina. Coraz większe problemy ma pani Jola, która jest załamana sytuacją w kamienicy.

Zakochani po uszy 263: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Paula nie ma zaufania do opiekunki Jagódki. Postanawia ją śledzić w czasie, gdy ta zajmuje się małą. Niestety, jej plan nie kończy się tak, jakby się tego spodziewała, a o całej sytuacji dowiaduje się także Kuba.

Zakochani po uszy 263: streszczenie

Halina i przyjaciele Asi starają się jej pomóc z dziećmi i organizacją życia bez Piotra. Halina martwi się też o panią Jolę, która ciężko znosi sytuację po pożarze kamienicy i związane z tym konieczne remonty oraz pretensje lokatorów. Tymczasem Paula w tajemnicy przed Kubą śledzi opiekunkę Jagódki podczas jej spacerów z dzieckiem. Dba o bezpieczeństwo dziewczynki, chce chronić ją przed Zośką. Niestety zostaje zatrzymana przez policję, a Kuba o wszystkim się dowiaduje. Michał dzięki Tamarze zdobywa nową pracę. Jednocześnie Tamara stara się być wyrozumiała wobec Bartka, który angażuje się w pomoc Sonii i spędza dużo czasu w Warszawie. Hanka jednak uważa, że Sonia wykorzystuje Bartka i jest na nią wściekła. Nieoczekiwanie Dariusz proponuje Sylwii pracę w swojej kancelarii…

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE