Zakochani po uszy: Piotr UMRZE?! Lekarze dadzą mu małe szanse na wybudzenie się ze śpiączki!

2020-12-02 16:54 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Finałowe odcinki czwartego sezonu Zakochanych po uszy będą pełne emocji. Mieszkańcy kamienicy przeżyją prawdziwe chwile grozy, jednak najbardziej ucierpi Asia. Żona Piotra będzie musiała poukładać sobie życie po nieszczęśliwym wypadku, do którego dojdzie w aeroklubie. Pod opieką będzie miała nie tylko dzieci Patrycji, ale także swoją malutką córeczkę, a ponadto codziennie będzie towarzyszyć jej strach o zdrowie ukochanego męża.

Zakochani po uszy: Piotr umrze?! Ukochany Asi trafi do szpitala po wypadku. Takiego obrotu sprawy w serialu nie spodziewał się chyba żaden fan Zakochanych po uszy. Jego żona przeżyje niezwykle trudne chwile, jednak będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół. Wypadek Piotra to jednak nie jedyna tragedia, do której dojdzie w serialu.

Zakochani po uszy: Piotr UMRZE?! Lekarze dadzą mu małe szanse na wybudzenie się ze śpiączki!

Wiadomość o wypadku Piotra dotrze do Asi w 261 odcinku Zakochanych po uszy. Okaże się, że jej mąż miał lecieć razem z Jankiem, jednak chłopiec w ostatniej chwili postanowił się wycofać. Asia otrzyma telefon, że w aeroklubie doszło do tragedii. Piotr trafi na OIOM, gdzie będzie przebywał w śpiączce, a lekarze przekażą jego żonie, że szansa, iż się wybudzi, jest niewielka.

Co więcej, do tragedii dojdzie także w kamienicy. Żądna zemsty Laura posunie się zdecydowanie za daleko i doprowadzi do strasznego wybuchu w gabinecie weterynaryjnym. Pani Jola nie będzie w stanie poradzić sobie z zaistniałą sytuacją, a mieszkańcy zaczną straszyć ją wypowiedzeniem umów najmu, przez co bardzo podupadnie na zdrowiu. Co się stanie z kamienicą i czy Piotr wyjdzie ze szpitala? Tego dowiemy się zapewne dopiero w kolejnym sezonie Zakochanych po uszy, który trafi do emisji dopiero w 2021 roku.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE