Zakochani po uszy 259: Zośka chce odebrać dziecko Pauli i Kubie! Zbiera przeciwko nim dowody

2020-11-27 14:57 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Paula i Kuba byli przekonani, że ich szczęściu nic nie zagraża. Od dłuższego czasu tworzą rodzinę, opiekując się małą Jagódką, córką Kuby i Zosi. Dziewczyna zostawiła Jagódkę pod opieką Kuby i zniknęła, a mężczyzna był pewien, że nie pojawi się już w jego życiu. Okazuje się jednak, że Zośka zmieniła plany i chce być prawną opiekunką dziewczynki. Kuba zaczyna bardzo się bać, że odbierze mu jego córkę.

Zakochani po uszy 259: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Bartek dowiaduje się, że Sonia będzie w Krakowie. Postanawia zrobić wszystko, aby się z nią spotkać. Bartek ewidentnie chce się przekonać, czy uczucia, które żywił do dziewczyny, znowu się pojawią, kiedy ją zobaczy.

Zakochani po uszy 259: streszczenie

Bartek jest skołowany, ale czuje, że musi spotkać się z Sonią, wie, że dziewczyna będzie w Krakowie. Tymczasem Kuba odkrywa, ze Zośka przeciwko niemu i Pauli dowody, których chce użyć, aby odebrać im dziecko. Szykują się na wojnę z Zośką. Piotr jest szczęśliwy, bo nareszcie dogaduje się z Jankiem. Obaj planują wspólny wypad do aeroklubu, w którym lata Piotr. W życiu Asi i Piotra wciąż jest obecny Borys. Mężczyzna próbuje ukraść perfumy Asi, na czym przyłapuje go Maciek. Jednak Borys zastrasza chłopca.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE