Zakochani po uszy: Sylwia na wolności?! Niebawem ponownie wyjdzie z więzienia! [ZDJĘCIA]

2020-11-23 15:57 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia już wielokrotnie zaskakiwała fanów Zakochanych po uszy. W pierwszych sezonach serialu trudno było uwierzyć, na jak podłe i nikczemne plany jest w stanie wpaść i do jakich okropieństw może się posunąć, aby dostać to, czego oczekuje. Ostatecznie jednak Sylwia wylądowała w więzieniu, a tutaj mocno się zmieniła. Postanowiła zajść w ciążę, aby ułatwić sobie odsiadkę, jednak nie spodziewała się zupełnie, że się zakocha i tak przywiąże się do swojej córki.

Zakochani po uszy: Sylwia wyjdzie z więzienia? Wszystko wskazuje na to, że niebawem znajdzie się na wolności! Sylwia, która dowiedziała się, że strażniczki, nie przekazują im całej korespondencji, stanęła na czele strajku więźniarek. Elwira obawiała się, że może jej to zaszkodzić, jednak adwokat przekonywał ją, że może jej to pomóc w skróceniu sobie odsiadki.

Zakochani po uszy: Sylwia na wolności

Jak wynika ze zdjęć z serialu, Sylwię na wolności zobaczymy już w odcinku 262! Jak na razie nie wiadomo, jak dojdzie do tego, że uda jej się opuścić więzienie. Na zdjęciach widać natomiast Sylwię pracującą w restauracji w roli kelnerki. Czy tym razem rzeczywiście zakończyła odsiadkę, czy znowu uknuła kolejną intrygę? Tego widzowie dowiedzą się już niebawem!

Przyjaciółki FINAŁ 16 sezonu ZWIASTUN. Dramatyczne zwroty akcji w ostatnim 194 odcinku
NAJNOWSZE