Zakochani po uszy 159: Zosia rodzi! Kuba jedzie z nią do szpitala. Co się stanie z dzieckiem?

2020-02-11 15:39
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Kuba od dłuższego czasu ma wątpliwości, czy to nie on jest ojcem dziecka Zosi. Odkąd zobaczył, że dziewczyna jest w ciąży, jest wręcz przekonany, że dziecko jest jego. Sabina nie może znieść tego, że Kuba popada w coraz większą paranoję i postanawia nakłonić go do działania. Tymczasem mama Piotra otrzymuje propozycję, która może bardzo dużo zmienić w jej życiu. Co jeszcze wydarzy się w 159 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 159: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Asia od początku przeczuwała, że mama Piotra nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Ewa nie była zachwycona na wieść, że Asia i Piotr są zaręczeni. Pani weterynarz będzie podejrzewać, że decyzja mamy Piotra może mieć związek z nią.

Zakochani po uszy 159: streszczenie

Tymon, po tym, jak Bartek wyrzucił go z mieszkania, spędził noc u Malwiny. Przed Sonią i Malwina gra ofiarę złej matki i brata… Jednak Sonia nie do końca wierzy Tymonowi. Tymczasem matka Piotra otrzymuje propozycję pracy na uniwersytecie medycznym w Norymberdze. Nie wie, czy powinna ja przyjąć i potrzebuje rady syna. Asia na wieść o wyjeździe Ewy podejrzewa, że to przez nią kobieta decyduje się na rozłąkę z bliskimi i prace za granicą. Jednocześnie Sabina zdobywa adres Zośki i nakłania Kubę, aby poszedł porozmawiać z dziewczyną. Niespodziewanie Zosia zaczyna rodzić, Kuba zabiera ją do szpitala…

NAJNOWSZE