Zakochani po uszy: odwiedziliśmy plan serialu! Zdjęcia, ciekawostki i fakty o produkcji

2020-01-28 15:29
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Serial Zakochani po uszy zadebiutował na początku 2019 roku. Widzowie z miejsca pokochali bohaterów produkcji i dali się wciągnąć w ich losy. Obecnie Zakochani po uszy to jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych seriali TVN7, a w dodatku pierwszy w historii tzw. serial codzienny stacji. Od 13 stycznia 2020 roku produkcja powróciła z trzecim już sezonem, a w nowych odcinkach bardzo dużo się pozmieniało!

Zakochani po uszy: odwiedziliśmy plan uwielbianego przez widzów serialu! Jak zza kulis wygląda mieszkanie Piotra i Asi i gabinet weterynaryjny? Jakim psem tak naprawdę jest Szelka? I gdzie dokładnie powstają zdjęcia do serialu? Zebraliśmy garść ciekawostek, faktów i trochę zdjęć zza kulis dla wszystkich fanów produkcji TVN.

Zakochani po uszy: byliśmy na planie serialu

Serial Zakochani po uszy zadebiutował na początku 2019 roku, jednak pierwsze zdjęcia zaczęły powstawać już niemal pół roku wcześniej. Poza wyjątkami, takimi jak sceny kręcone nad jeziorem czy te z wesela Piotra i Sylwii, serial niemal w całości powstaje w Krakowie, w studiu TVN. Chociaż wielu widzów może nie zdawać sobie z tego sprawy, kamienica należąca do pani Joli nie jest prawdziwym budynkiem, ale również jest elementem scenografii! W krakowskim studiu stacji znajdują się także główne pomieszczenia, w których możemy oglądać bohaterów serialu, m.in. mieszkanie Piotra (zarówno to nowe, jak i stare, w którym mieszkał z Sylwią), mieszkanie Haliny, mieszkanie Bartka, a nawet klinika weterynaryjna! 

Ze względu na to, że główna bohaterka, Asia, jest lekarzem weterynarii, zwierzęta są ogromnie ważną częścią Zakochanych po uszy. Doskonale wie o tym prawdziwa pani weterynarz, a prywatnie 'mama' Szelki, która na planie serialu pracuje jako konsultant weterynaryjny. Jej podopieczna, Szelka, miała w życiu bardzo dużo szczęścia - jest psem adoptowanym ze schroniska. Jak na psiego aktora przystało, Szelka jest idealnie posłuszna - dzięki profesjonalnej tresurze udało jej się osiągnąć klasę 'obedience 2', co wśród psich treserów wyznacza poziom tzw. 'posłuszeństwa sportowego'. Oprócz tego uwielbia był głaskana i bardzo chętnie przebywa w centrum uwagi. Udało się nam także zrobić kilka zdjęć z planu Zakochanych po uszy, które znajdziecie w galerii poniżej. Trzeba przyznać, że nowe mieszkanie Piotra naprawdę robi wrażenie! Czy razem z Asią zostaną tam na dłużej? A może w nowych odcinkach zobaczymy ich w zupełnie innej lokalizacji? Niestety aby poznać odpowiedzi na to i wiele innych pytań, musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Trzeci sezon Zakochanych po uszy cały czas można oglądać na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku, a finał zaplanowany jest na 28 maja.

NAJNOWSZE