Zakochani po uszy 149: krwawa bójka między Tomkiem i Piotrem! Asię dręczą wyrzuty sumienia

2020-01-14 18:19
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

W trzecim sezonie Zakochanych po uszy, który rozpoczął się 13 stycznia, nie brakuje emocji! Sylwia oczekuje na proces, Asia i Piotr zdążyli się zaręczyć, w kamienicy pojawili się nowy mieszkańcy, a w Bistro u Haliny - nowa kelnerka. Co więcej, zaczyna się psuć między Marcinem a Wiki, a do weterynarza bardzo próbuje zbliżyć się Laura, która rozpoczęła pracę w klinice.

Zakochani po uszy 149: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Laura kombinuje, co zrobić, żeby mieć dyżury z Marcinem. Tymczasem Asia ma wyrzuty sumienia wobec Tomka, nie potrafi ukryć tego przed Piotrem. Kiedy Piotr spotyka przypadkiem Tomka, żąda, żeby zostawił jego narzeczoną w spokoju.

Zakochani po uszy 149: streszczenie

Między Piotrem a Tomkiem wywiązuje się kłótnia, a potem bójka. Obaj wymagają opatrzenia ran, Piotr ma rozcięty łuk brwiowy, Malwina pomaga Tomkowi, który wpada jej w oko… Tymczasem Sonia odwiedza ojca. Jest zadowolona, ma gotową aplikację, którą napisała z pomocą prawnika z poradni pomocy prawnej, poleconej prze Malwinę. Tata namawia ją, żeby myślała o swoim szczęściu. Sonia postanawia więc spotkać się z Tymonem.

NAJNOWSZE