Zakochani po uszy: Asia i Piotr planują ślub! Spełni się marzenie fanów serialu?

2020-01-07 16:25
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Trzeci sezon Zakochanych po uszy, tak jak obiecali jego twórcy, wyjaśni w końcu zagadkę, z kim zwiąże się Asia. Po powrocie z rejsu, który zresztą postanowiła skrócić, Asia pobiegnie prosto do mieszkania Piotra! Dentysta będzie bardzo szczęśliwy, że Asia postanowiła wybrać jego - z tego powodu ucieszą się także chłopcy, którzy również bardzo za nią tęsknili. Okazuje się, że już niebawem mogą stać się prawdziwą rodziną!

Zakochani po uszy: w końcu zobaczymy ślub Asi i Piotra?! Wszystko na to wskazuje! Piotr raz już próbował oświadczyć się Asi bardzo krótko przed jej wyjazdem. Jednak wówczas Asia, która wtedy była jeszcze pewna swoich uczuć do Tomka, odmówiła. Tym razem jednak będzie inaczej, a twórcy serialu sprawili widzom prawdziwą niespodziankę.

Zakochani po uszy: Asia i Piotr w końcu wezmą ślub?

Piotr, który odzyska ukochaną na początku trzeciego sezonu, w odcinku 143 postanowi, że nie zamierza dłużej czekać i chce jak najszybciej się jej oświadczyć! Asia, która - jak bardzo dobrze wiedzą wszyscy fani serialu - tak naprawdę kocha tylko Piotra, bardzo szybko się zgodzi! Niezwykle ucieszy to chłopców, a także rodzinę Asi. Halina z tej okazji postanowi zorganizować przyjęcie w bistro.

Niestety, informacja o zaręczynach szczęśliwej pary bardzo szybko dotrze do Sylwii, która wpadnie w szał. Jak dobrze wiemy, Sylwia jest osobą, która nie cofnie się przed niczym - nawet jeśli jest w areszcie. A Asia otrzyma list z pogróżkami... Nietrudno się domyślić, kto mógł go wysłać. Czy Sylwia pokrzyżuje plany Asi i Piotra? Do czego jest zdolna? Trzeci sezon Zakochanych po uszy będzie można oglądać już od 13 stycznia!

NAJNOWSZE