Zakochani po uszy: Tomek wybaczy Asi? Czy to koniec ich związku?

2019-11-21 17:11
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Janek i Iza mocno namieszają w życiu Asi i Tomka. Po tym, jak Sylwia zniknęła, siostra pani dentystki i siostrzeniec Piotra postanowią zrobić wszystko, aby ta para do siebie wróciła. Jednak Asia wciąż ma wątpliwości, z kim tak naprawdę chce być. Czy to, co zrobiły dzieciaki, pomogło jej zrozumieć, że chce wrócić do Piotra czy też ostatecznie uświadomiło, że powinna jednak być z Tomkiem?

Zakochani po uszy: Tomek zdoła wybaczyć Asi, czy też rozstali się już na dobre? Popiel bardzo mocno przeżyje rozstanie z Tomkiem. Co więcej, dojdzie do niego wcale nie z jej winy, a przez plan Izy i Janka. Losy miłości Piotra i Asi wcale nie są jeszcze przesądzone, a dziewczyna z dnia na dzień ma coraz większe wątpliwości.

Zakochani po uszy: Tomek wybaczy Asi? Czy to koniec ich związku?

Taki obrót sprawy dość mocno zszokował z pewnością widzów Zakochanych po uszy. W wyniku intrygi Izy i Janka Tomek zerwał z Asią. To wcale nie Asia postanowiła zostawić go dla Piotra. Co więcej, Popiel będzie tą sytuacją naprawdę zrozpaczona. W odcinku 132, który zostanie wyemitowany w czwartek 5 grudnia, wyśle do Tomka sms-a, w który będzie próbowała mu wyjaśnić, że naprawdę go kocha i w końcu to zrozumiała. Jednak czy takie wyjaśnienie wystarczy Tomkowi?

Trzeba przyznać, że Tomek z Asią przeszedł sporo. Popiel sama przyznała mu, że cały czas kocha Piotra, a Tomek także czuje zagrożenie z jego strony. Jednak czy tym razem miarka się przebrała? Cały wyjazd Asi i Tomka do Stanów Zjednoczonych stanął pod znakiem zapytania. Jaką decyzję podejmie Tomek? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w kolejnych odcinkach serialu.

NAJNOWSZE