Zakazany owoc: zazdrosna Yildiz i towarzyski debiut Ender i Alihana. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach?

2022-10-04 22:50 NN
Zakazany owoc: zazdrosna Yildiz i towarzyski debiut Ender i Alihana. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach?
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: zazdrosna Yildiz i towarzyski debiut Ender i Alihana. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach?

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na kolejne dramaty.

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który zastąpił uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. W nowych odcinkach Yildiz zacznie robić się zazdrosna, a małżeństwo Ender i Alihana wejdzie na kolejny poziom.

Zakazany owoc: nowe odcinki, nowe dramaty

W nadchodzących odcinkach serialu "Zakazany owoc" rozmowa z Kemalem sprawi, że Yildiz zacznie zastanawiać się nad swoim postępowaniem. Gdy później ujrzy go w towarzystwie Zehry, dopadnie ją zazdrość. Tymczasem Alihan przyzna Halitowi, że planuje go zniszczyć. Zender z kolei wprowadzi się do nowego męża i zaczną planować swój towarzyski debiut. Ponadto Irem wyjaśni Hakanowi, że nie ma co liczyć, że do czegokolwiek między nimi dojdzie, a Caner zacznie czynić siostrze wyrzuty, że już nie rozumie jej planów i zamiarów.

Sonda
Co sądzisz o serialu "Zakazany owoc"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE