Zakazany owoc odcinki 3 i 4 - co się wydarzy w serialu?

i

Autor: Screen z YouTube.com/Medyapım Zakazany owoc odcinki 3 i 4 - co się wydarzy w serialu?

Zakazany owoc odcinki 3 i 4 - co się wydarzy w serialu? Zejnep padnie ofiarą przestępstwa!

2022-06-29 13:13

Zakazany owoc to nowy turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 3 i 4 serialu Zakazany owoc i zdradzamy szczegóły ich emisji.

"Zakazany owoc" to nowa turecka propozycja od Telewizji Polskiej, która zastąpiła uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Pierwsze odcinki "Zakazanego owocu" za nami, a was z pewnością ciekawi, co dalej. Zatem, co wydarzy się w 3 i 4 odcinku serialu "Zakazany owoc"? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Zakazany owoc odcinki 3 i 4 - co się wydarzy w serialu?

W nadchodzących odcinkach "Zakazanego owocu" główne bohaterki czeka wiele stresu. Yildiz zdecyduje wreszcie, czy przystać na propozycję Ender, zaś Zejnep padnie ofiarą przestępstwa, a jej relacja z szefem stanie się... skomplikowana. Jeśli chcecie wiedzieć, co dokładnie wydarzy się w 3 i 4 odcinku serialu "Zakazany owoc", poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia i plan emisji.

Zakazany owoc 3 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Kochanek Ender namawia ją, by szybciej rozwiodła się z Halitem. Yildiz przyjmuje ofertę Ender, by uwieść jej męża. Zejnep pada ofiarą kradzieży. Alihan, szef Zejnep, wścieka się, że postanowiła zrobić to, co do niej nie należy, lecz jednocześnie okazuje współczucie.

Zakazany owoc 3 - gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 30 czerwca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 4 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 4. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Alihan oznajmia Lal, że nie ma ochoty na małżeństwo. Zejnep się kryguje i nie chce przyjąć prezentu od szefa. Zehra robi kąśliwe uwagi pod adresem Ender. W czasie przyjęcia Yildiz sprawdza kontakty w telefonie Ender.

Zakazany owoc 4 - gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 1 lipca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7