Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc, odcinek 164 - STRESZCZENIE. Potajemny ślub i pierwsze fanki Zehry

2023-02-08 10:44

Zakazany owoc 164 - streszczenie. W kolejnym epizodzie Yildiz będzie namawiana, by pogodzić się z Halitem, a Zehra będzie wniebowzięta i niesamowicie zadowolona ze spotkania z fankami. Co jeszcze wydarzy się u bohaterów tureckiej telenoweli? Kiedy oglądać nowy odcinek w TVP2?

Zakazany owoc - streszczenie 164. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Ender, Caner i Asuman próbują przekonać Yildiz do pogodzenia się z Halitem. Yigit i Lila potajemnie biorą ślub. Halit wysyła Yildiz całą jej dawną biżuterię. Zehra cieszy się ze spotkania z pierwszymi fankami. Kaya podejmuje się rozwiedzenia Leyli z jej toksycznym mężem. Kiedy oglądać 164. odcinek Zakazanego owocu? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Zakazany owoc 164 - kiedy emisja? Data, godzina

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 164 zostanie wyemitowany w piątek 24 lutego 2023 o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Zakazany owoc - ile odcinków w Polsce?

Wielu fanów tureckiej telenoweli zastanawia się, ile odcinków serialu "Zakazany owoc" zostało do końca. Warto wspomnieć, że w naszym kraju serial jest o wiele krótszy niż w oryginale i odpowiednio przemontowywany, co ma oczywiście wpływ na ilość epizodów. Łącznie ma być 233 odcinków, a ostatni i finałowy ma pojawić się pod koniec maja 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE