Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

2022-07-21 9:31 Leon Pietrzak
Zakazany owoc
Autor: Materiały TVP

Serial "Zakazany owoc" przyjął się bardzo dobrze wśród polskich widzów. Tytuł bije rekordy popularności w ramówce TVP2 i jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji każdego tygodnia. Ile twórcy zaplanowali odcinków? Kiedy zakończy się emisja? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Zakazany owoc - ile odcinków? Kiedy koniec? Właśnie takie pytania pojawiły się chwilę po premierze serialu w telewizyjnej Dwójce. Wiemy już, że przygody sióstr nie zakończą się tak szybko i przed nami jeszcze wiele emocjonujących miesięcy. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się produkcja, emitowana jest w Turcji od 2018 roku. Za granicą stała się wielkim hitem. W Polsce tytuł pojawił się cztery lata później, 28 czerwca 2022. Wygląda na to, że i w naszym kraju będzie równie popularny. Aktualnie cieszy się sporym zainteresowaniem i gromadzi każdego tygodnia tysiące widzów przed ekranami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Zakazany owoc - kiedy koniec? Ile odcinków w Polsce?

Większość widzów zastanawia się, jak długo będą mogli oglądać swoje ulubione seriale. Nie inaczej jest w przypadku tureckich telenowel. Ile odcinków liczy serial Zakazany owoc w Polsce? Telewizja polska ma wyemitować ich aż 223! To oznacza, że przygody Yilidz i Zeynep będziemy śledzić mniej więcej do lata/jesieni 2023 r.

Sonda
Czy "Zakazany owoc" powtórzy sukces "Miłości i przeznaczenie"?

Zakazany owoc - powtórki. Gdzie oglądać?

Serial jest emitowany w telewizji od poniedziałku do piątku na TVP2, o godzinie 17:15. Jednak nie wszyscy widzowie mogą dostosować się do ramówki stacji i oglądać produkcję o wyznaczonej porze. Całe szczęście z pomocą przychodzi strona VOD.TVP.PL. To właśnie tam można wielokrotnie oglądać wszystkie epizody telenoweli.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE