Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc, odcinek 156 - STRESZCZENIE. Intrygantka Ender nakłania służącą do złych rzeczy

2023-02-01 10:02

Zakazany owoc - odcinek 156 pokaże kolejną intrygę Ender, która będzie nakłaniać służącą do zabrania telefonu Sahiki. Co jeszcze wydarzy się w tureckiej telenoweli? Kiedy emisja w telewizji? Przedstawiamy streszczenie i datę premiery 156. epizodu w ramówce TVP.

Zakazany owoc - streszczenie 156. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Ender każe służącej zabrać i wynieść z domu telefon Sahiki, która niebawem zauważa zniknięcie swojej drugiej komórki. Zadowolona intrygantka triumfuje. Członkowie rodziny Halita odwiedzają Yildiz i jej synka Halitcana. Innym razem Sahika podsuwa Halitowi myśl, że Yildiz i Emir są kochankami. Kiedy oglądać 156. odcinek Zakazanego owocu? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Zakazany owoc 156 - kiedy oglądać odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 156 zostanie wyemitowany 14 lutego 2023 (wtorek) o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Sonda
"Zakazany owoc" to najlepszy turecki serial emitowany w Polsce?

Zakazany owoc - ile odcinków w Polsce?

Wielu fanów tureckiej telenoweli zastanawia się, ile odcinków serialu "Zakazany owoc" zostało do końca. Warto wspomnieć, że w naszym kraju serial jest o wiele krótszy niż w oryginale i odpowiednio przemontowywany, co ma oczywiście wpływ na ilość epizodów. Łącznie ma być 233 odcinków, a ostatni i finałowy ma pojawić się pod koniec maja 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE