Zakazany owoc, odcinek 154 - STRESZCZENIE. Sahika namawia Halita na szalony pomysł

2023-01-24 16:36 Leon Pietrzak
Zakazany owoc
Autor: Materiały TVP Zakazany owoc 20, 21, 22, 23, 24. - matka Zeynep i Yildiz jest wróżką? Zehra i Lila odkrywają prawdę

Zakazany owoc 154 - streszczenie. Sahika marzy o tym, by wyjechać za granicę na dłuższy czas. Jak na tę prośbę zareaguje Halit? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli?

Zakazany owoc - streszczenie 154. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Sahika każe Yigitowi igrać z uczuciami Lili. Asuman sugeruje, że Yildiz może wychowywać nie swoje dziecko. Sahika chce na dłużej wyjechać z Halitem za granicę. Ender usiłuje odnaleźć prawdziwego synka Yildiz. Kiedy oglądać 154. odcinek Zakazanego owocu? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Zakazany owoc 154 - kiedy oglądać odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 154 zostanie wyemitowany w piątek 10 lutego 2023 o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Sonda
Który serial lepszy - "Zakazany owoc" czy "Miłość i przeznaczenie"?

Zakazany owoc - ile odcinków w Polsce?

Wielu fanów tureckiej telenoweli zastanawia się, ile odcinków serialu "Zakazany owoc" zostało do końca. Warto wspomnieć, że w naszym kraju serial jest o wiele krótszy niż w oryginale i odpowiednio przemontowywany, co ma oczywiście wpływ na ilość epizodów. Łącznie ma być 233 odcinków, a ostatni i finałowy ma pojawić się pod koniec maja 2023 roku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE