Zakazany owoc odc 108: STRESZCZENIE. Halit wścieka się na Yildiz

2022-12-05 22:03 NN
Zakazany owoc odc 108: STRESZCZENIE. Halit wścieka się na Yildiz
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 108: STRESZCZENIE. Halit wścieka się na Yildiz

Zakazany owoc odc 108 - co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów? Prezentujemy streszczenie oraz dokładną datę i godzinę emisji nowego odcinka Zakazanego owocu.

Zakazany owoc ponownie przysporzy nam sporo emocji. Tym razem dojdzie do dziwnych dramatów, awantury i... rozwodu. Co dokładnie się wydarzy? Prezentujemy streszczenie 108. odcinka Zakazanego owocu oraz ujawniamy szczegóły jego emisji.

Zakazany owoc odc 108 - STRESZCZENIE

Streszczenie 108. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Halit dowiaduje się, że Yildiz dała jego przyjaciołom zbyt skromny prezent. Zehra rozwodzi się z Kemalem. Yildiz kupuje Zeynep drogą biżuterię, co irytuje Halita. Na wieczorze panieńskim Zeynep dochodzi do skandalu.

Zakazany owoc odc 108 - gdzie i kiedy oglądać?

108. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 6 grudnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE