Zakazany owoc: intryga Zender i wyjazd Alihana. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

2022-11-23 0:01 NN
Zakazany owoc: intryga Zender i wyjazd Alihana. Co wydarzy się w nowych odcinkach?
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: intryga Zender i wyjazd Alihana. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez TVP. Co czeka bohaterów w nadchodzących dniach? Wygląda na to, że szykuje się sporo zmian.

Zakazany owoc nie zwalnia tempa i w nadchodzących odcinkach czeka nas sporo zwrotów akcji. Czy Zender zgodzi się wreszcie na rozwód i jeśli tak, to za jaką cenę? Co knuje Yildiz i co wydarzy się w życiu Zeynep? Zdradzamy, co czeka bohaterów.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Zakazany owoc - co się wydarzy w nadchodzących odcinkach?

W nowych odcinkach Zakazanego owocu Zeynep wreszcie będzie miała okazję poznać rodzinę Dunbara, z którą spotka się w domu Halita. W tym czasie Ender oznajmi Zerrin, że zgodzi się na rozwód z Alihanem, ale tylko pod warunkiem, że ta odsprzeda jej swoje udziały w firmie. Umowa zostanie zawarta, a Halit dostanie szału. Na domiar złego Ender obwieści, że chce zasiadać w radzie nadzorczej holdingu. Kobieta usłyszy też o tajemniczej rozmowie Yildiz i szybko się okaże, że siostra Zeynep przygotowała w hotelu zasadzkę na Kemala. Gdy Halit i Zehra przyłapią go tam z domniemaną kochanką, nikt nie będzie nawet chciał słuchać jego wyjaśnień. Prawdziwą bombę zrzuci też Alihan, który oznajmi, że zamierza wyjechać do Ameryki.

Zakazany owoc - gdzie i kiedy oglądać?

Serial Zakazany owoc emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE