Zakazany owoc 39, 40, 41, 42, 43 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

2022-08-21 12:23 NN
Zakazany owoc 39, 40, 41, 42, 43 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc 39, 40, 41, 42, 43 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

Zakazany owoc to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 39, 40, 41, 42 i 43 serialu Zakazany owoc i zdradzamy szczegóły ich emisji.

"Zakazany owoc" to popularna turecka telenowela emitowana przez Telewizję Polską, która zastąpiła uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Co wydarzy się w 39, 40, 41, 42 i 43 odcinku serialu "Zakazany owoc"? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Zakazany owoc 39 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 39. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Porywaczem Yildiz jest Halit, który zabiera ją w podróż i kupuje nowy dom. Alihan kupuje firmę, w której pracuje Zeynep, czym doprowadza ją do wściekłości. Promocją jego nowej firmy zajmie się Ender.

Zakazany owoc 39 - gdzie i kiedy oglądać?

39. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w poniedziałek 22 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 40 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 40. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Cem wraca do Turcji, ponieważ jego matka dostała zawału. Defne, przyjaciółka Ender, podsuwa Yildiz pomysł uzyskania pieniędzy od Halita. Ender odnawia romans z Sinanem, postanawiają razem uciec.

Zakazany owoc 40 - gdzie i kiedy oglądać?

40. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 23 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 41 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 41. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Zeynep upija się w barze, Alihan odwozi ją do domu i spędza noc przy jej łóżku. Tak zastają ich Halit i Yildiz. Ender oszukuje Sinana i informuje Zehrę, że uciekł on z kochanką. Caner wdraża się do pracy w biurze.

Zakazany owoc 41 - gdzie i kiedy oglądać?

41. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 24 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 42 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 42. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Yildiz puszcza w świat relację z przykrymi komentarzami na temat pewnej kobiety. Defne obiecuje pomóc Yildiz w udobruchaniu męża. Lila chce zostać dłużej u znajomych, lecz mama i wuj Alihan odmawiają. Zerring próbuje zwrócić uwagę Alihana na córkę znajomej.

Zakazany owoc 42 - gdzie i kiedy oglądać?

42. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w czwartek 25 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc 43 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 43. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Yildiz psychicznie nie wytrzymuje spotkania z Ender na jednym z wydarzeń. Ender nie wie, jak podejść Yildiz. Lila prosi Yildiz o pomoc w wymknięciu się z domu. Defne próbuje uwieść Halita, czego świadkiem staje się Zeynep.

Zakazany owoc 43 - gdzie i kiedy oglądać?

43. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w piątek 26 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE