Zakazany owoc: jak skończy się serial? Co wydarzy się w finale?

2022-07-12 17:50 NN
Zakazany owoc: jak skończy się serial? Co wydarzy się w finale?
Autor: Screenshot Youtube/ FOX Zakazany owoc: jak skończy się serial? Co wydarzy się w finale?

Zakazany owoc to turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Jak zakończy się historia dwóch sióstr? Kiedy odbędzie się emisja ostatniego odcinka serialu "Zakazany owoc" i co w nim zobaczymy? Sprawdziliśmy.

"Zakazany owoc" to wciągająca turecka telenowela, która na antenie Telewizji Polskiej zastąpiła "Miłość i przeznaczenie". Jak zakończy się ta produkcja? Co wydarzy się w finale serialu "Zakazany owoc" i kiedy ukaże się ostatni odcinek? Sprawdziliśmy.

Zakazany owoc: jak skończy się serial? Co wydarzy się w finale? 

Na obecną chwilę nie wiemy, jak zakończy się serial "Zakazany owoc". Powód jest prosty - jego emisja wciąż trwa. Produkcja doczekała się dotychczas pięciu sezonów, opiewających na przeszło 146 epizodów. Kolejne wciąż są kręcone, a nadchodząca seria ukaże się w Turcji już we wrześniu tego roku. Nie zapowiedziano jeszcze końca serialu "Zakazany owoc", zatem nie wiemy ile ostatecznie będzie miał odcinków i jak wyglądać będzie zakończenie. 

Zakazany owoc: o czym jest turecki serial?

Akcja serialu "Zakazany owoc" rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami.

Zakazany owoc: obsada

W rolach głównych w serialu "Zakazany owoc" wystąpili Eda Ece jako Yildiz Yilmaz, Sevda Erginci jako Zeynep Yilmaz, Talat Bulut jako Halit Argun, Onur Tuna jako Alihan Tasdemir, Sevval Sam jako Ender Argun, Kivanc Kasabali jako Sinan, Baris Aytac jako Caner Celebi, Sinan Eroglu jako Hakan Kurtulus, Tugce Kocak jako Lal Uzun i Safak Pekdemir jako Zehra Argun.

Zakazany owoc: gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Zakazany owoc" emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie wyemitowane dotychczas odcinki znajdziecie też w bibliotece platformy tvp.vod.pl.

Sonda
Śledzisz losy bohaterów serialu "Zakazany owoc"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE