Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc 158 - streszczenie odcinka. Halit dostaje papiery rozwodowe, a Caner wkręca Ender

2023-01-31 9:30

Streszczenie serialu Zakazany owoc przyda się wszystkim widzom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnego epizodu. Co wydarzy się w 158. odcinku tureckiej telenoweli? Yildiz zmieni swoje podejście do rozwodu, a Leyla zacznie panikować! Kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek w TVP?

Zakazany owoc - streszczenie 158. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Kaya chce zawieźć Leylę w rodzinne strony, przez co ona panikuje. Na przyjęciu po obrzezaniu Halit Cana zjawia się Ender, wywołując zdumienie Halina i Sahiki. Yildiz zmienia podejście i wręcza Halitowi do podpisania papiery rozwodowe. Kaya sugeruje, by dla dobra sprawy Yildiz wyprowadziła się od Emira. Caner wkręca Ender i zaprasza Yildiz  do domu Ender. Kiedy oglądać 158. odcinek Zakazanego owocu? O której godzinie emisja? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Zakazany owoc 158 - kiedy emisja? Data, godzina

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 158 zostanie wyemitowany 16 lutego 2023 o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Sonda
Jak oceniasz tempo akcji w serialu "Zakazany owoc"?

Zakazany owoc - kiedy ostatni odcinek?

Wielu fanów tureckiej telenoweli zastanawia się, ile odcinków serialu "Zakazany owoc" zostało do końca. Warto wspomnieć, że w naszym kraju serial jest o wiele krótszy niż w oryginale i odpowiednio przemontowywany, co ma oczywiście wpływ na ilość epizodów. Łącznie ma być 233 odcinków, a ostatni i finałowy ma pojawić się pod koniec maja 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE