Myszka Miki / Terrifier

i

Autor: Walt Disney Co./Courtesy Everett Collection/EAST NEWS; Materiały prasowe

FILMY GROZY

Zagrał klauna mordercę, a teraz będzie psychiczną Myszką Miki. Aktor z "Terrifiera" wraca na ekrany!

2024-06-12 12:38

Trwają prace nad horrorem z Myszką Miki w roli głównej. "Willie z parowca" wróci na ekrany w mrocznej wersji, a w obsadzie nie zabraknie znanych twarzy. W sieci pojawiły się już pierwsze nazwiska aktorów, których zaangażowano do projektu. Wśród nich znalazła się gwiazda "Terrifiera"!

"Screamboat" to kolejny film, który kontynuuje trend zapoczątkowany przez twórców mrocznej wersji Kubusia Puchatka. Od kiedy kultowi bajkowi bohaterowie trafili do domeny publicznej, to filmowcy korzystają z nich na wszelkie możliwe sposoby. Chyba jeszcze nigdy wcześniej nie było tylu horrorów z postaciami, które towarzyszyły nam za dzieciaka. Na swoją premierę czeka jeszcze morderczy Piotruś Pan, a nawet jelonek Bambi. Jeszcze w styczniu pisaliśmy, że i Myszka Miki zacznie zabijać. I chociaż nie było jeszcze wielu informacji na temat tej produkcji, to teraz wiemy już o niej trochę więcej.

Kostiumy filmowe, które okazały się WIELKIM KOSZMAREM dla aktorów | To Się Kręci

"Willie z parowca" jako horror. To on zagra zabójczą Myszkę Miki!

"Screamboat" będzie slasherem o sadystycznej myszy, która prześladuje pasażerów promu. Tej wycieczki turyści na pewno nie zapomną. Za nadchodzący projekt odpowie Steven LaMorte, czyli twórca horrorowej wersji "Grincha", więc zapowiada się interesująco. Co jednak jeszcze ciekawsze, to fakt, kto znalazł się w obsadzie. Wiemy już, że morderczą Myszkę Miki zagra David Howard Thornton. Tak, to dokładnie ten sam aktor, mający na swoim koncie rolę szalonego klauna w filmach serii "Terrifier". Na ekranie pojawią się także znani fanom filmów grozy Charles Edwin Powell i Jarlath Conroy oraz Rumi C. Jean-Louis, Jesse Posey, Jesse Kove, Amy Schumacher i Allison Pittel. Premiera filmu została wstępnie zaplanowana na 2025 rok.