YOU / TY

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

YOU - sezon 4 podzielony na dwie części! Kiedy oglądać nowe odcinki? [DATA, ZWIASTUN]

2022-09-27 9:55

Serial YOU powraca z czwartym sezonem. Co tym razem spotka Goldberga? Twórcy przygotowali sporo zmian, a jedną z nich będzie przeniesienie akcji do innego kraju. Oto wszystko, co wiemy na temat nadchodzącej kontynuacji!

Jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa powraca. Czwarty sezon serialu "TY" doczekał się pierwszej oficjalnej zapowiedzi, a nawet daty premiery! Podczas wrześniowego wydarzenia TUDUM, które było organizowane przez streamingowego giganta, dostaliśmy kilka ciekawych informacji na temat długo wyczekiwanej kontynuacji. Wiemy już, że akcja serialu przeniesie się z USA do Europy. Joe po wizycie w Paryżu przeniesie się do Londynu i tam wejdzie w skórę profesora literatury. Bohater zacznie przedstawiać się jako Jonathan Moore i w nowej skórze będzie szukał ofiar w brytyjskiej stolicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 365 dni: Blanka Lipińska napisze kolejną część! Kiedy premiera?

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

YOU sezon 4 - obsada

W czwartej odsłonie serialu "TY" pojawi się kilka nowych twarzy. Jedną z nich będzie Lukas Cage, którego widzowie mogą kojarzyć z hitu HBO - "Biały Lotos" oraz Amy Leigh Hickman (Nadia). Aktorka wcieli się w studentkę literatury, marzącą o karierze pisarki. W obsadzie znaleźli się także Lady Phoebe, Tati Gabrielle (Marienne) i Ed Speleers (Rhys).

YOU sezon 4 - data premiery

Niektórym fanom może nie spodobać się fakt, że Netflix zdecydował się na podzielenie 4. sezonu na dwie części. Twórcy nie podzielili się jednak informacją na temat ilości odcinków, ale mówi się, że łącznie będzie ich 10. Premiera pierwszej części będzie miała miejsce 10 lutego 2023, a druga część pojawi się miesiąc później - 10 marca 2023. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalną zapowiedzią.

Sonda
Który sezon serialu "TY" jest najlepszy?