Waldemar i Dorota Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Wymowny wpis Doroty z „Rolnik szuka żony”. „Szacunku i miłości nie kupisz”

2024-01-04 13:43

Waldemar z „Rolnik szuka żony” zapisał się w historii programu jako jedna z barwniejszych postaci 10. edycji. Swoje relacje postanowił rozwijać w związku z Dorotą. Widzowie nie są przekonani o ich wielkiej miłości, a oliwy do ognia dodała sama Dorota, która zamieściła wymowny wpis.

Dorota z „Rolnik szuka żony” w nietypowym wpisie

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” rozwijają swój wspólny związek po programie. Zakochani spędzili razem sylwestra, ale nadal mierzą się z krytyką fanów programu. Dorota nie wytrzymała i dodała wymowny wpis: „Pamiętaj, że nie to co masz, a to jak innych traktujesz określa Ciebie jako człowieka. Szacunku i miłości nie kupisz, to jest gratis, na który pracujesz całe życie. Można być nikim mając wszystko i kimś, nie mając praktycznie nic. Niewidzialna waluta określająca wartość człowieka…”.

Waldemar z „Rolnik szuka żony” skomentował wymownie swoją partnerkę. „To jest dla mnie historia”

Dorota nie wytłumaczyła jednak w jakim kontekście użyła cytatu Marty Tarki, więc fani „Rolnik szuka żony” dostali spore pole do własnej interpretacji. Chwilę później na jej Instagramie pojawiła się relacja z gospodarstwa Waldemara. Para dogląda razem krów w ramach sesji zdjęciowej. Dorota podpisała zdjęcie „Nic dodać nic ująć”.

instagram Doroty

i

Autor: instagram Doroty - bully_b33
instagram Doroty

i

Autor: instagram Doroty - bully_b33

"Rolnik szuka żony" to cieszący się popularnością program, w którym rolnicy poszukują swojej drugiej połówki i prawdziwej miłości. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku, a od samego początku, prowadzącą programu jest Marta Manowska. Produkcja ogłosiła nabór do kolejnej, 11. edycji „Rolnik szuka żony”.

Ujawniono nieznane nagrania z "Rolnik szuka żony". Tego nie będzie w TV!

Skandal w Rolnik szuka żony: Waldek wyciągnął to przy wszystkich!