Wydział kryminalny Kitzbühel w TVP2 - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

2022-07-07 12:14 Natalia Nowecka
Wydział kryminalny Kitzbuhel w TVP2 - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?
Autor: materiały promocyjne/ Soko Kitzbuhel Wydział kryminalny Kitzbuhel w TVP2 - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

"Wydział kryminalny Kitzbühel" to nowa propozycja Telewizji Polskiej dla wszystkich fanów kryminalnych zagadek. Kiedy oglądać serial w TVP2 i o czym opowiada? Ile odcinków liczy "Wydział kryminalny Kitzbühel"? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

"Wydział kryminalny Kitzbühel" to niemiecki serial kryminalny, który już wkrótce zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej. Jeśli ciekawi was, o czym jest "Kitzbühel", ile liczy odcinków i kiedy go oglądać, trafiliście we właściwe miejsce. W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące serialu "Wydział kryminalny Kitzbühel".

Wydział kryminalny Kitzbühel: o czym jest serial?

"Wydział kryminalny Kitzbühel" to opowieść o dwójce policjantów z wydziału kryminalnego w malowniczym Kitzbühel, którzy rozwiązują zawiłe i często naprawdę zaskakujące zagadki kryminalne. Serial zadebiutował w 2001 roku i po dziś dzień cieszy się popularnością. Czy pokochają go też polscy widzowie? Przekonamy się.

Wydział kryminalny Kitzbühel: ile odcinków liczy serial?

Dzięki dużej oglądalności, "Wydział kryminalny Kitzbühel" doczekał się już 19 sezonów. Każda z serii różni się pod względem ilości odcinków. Pierwszy sezon liczył ich zaledwie sześć, jednak w kolejnych liczba ta waha się w przedziale 12-18 odcinków na sezon. To zapewnia WIELE godzin oglądania, zatem jeśli dołączycie do grona fanów "Wydziału kryminalnego Kitzbühel", szybko za nim nie zatęsknicie.

Wydział kryminalny Kitzbühel: kiedy oglądać?

Polska premiera serialu "Wydział kryminalny Kitzbühel" odbędzie się już w poniedziałek 11 lipca 2022 roku, o godzinie 15:10, na antenie TVP2. Serial emitowany będzie od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?
Na dobre i na złe. Rewolucyjna zmiana Edzia i Brajanka! Synowie Falkowicza i Bolka zmienią się nie do poznania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE