Leśniczówka bez wakacyjnej przerwy! TVP pokaże nowe odcinki. Kiedy oglądać?

2022-07-07 11:50 Leon Pietrzak
Leśniczówka
Autor: Bartosz Krupa/East News

"Leśniczówka" z premierowymi odcinkami w wakacje! Telewizyjna Jedynka zazwyczaj zawieszała swoje najlepsze tytuły w okresie letnim i emitowała nowe epizody jesienią. Mimo to, bohaterowie wrócą do tytułowej leśniczówki latem, by odkryć kolejne tajemnice z przeszłości.

Leśniczówka emitowana jest w ramówce TVP od 2 marca 2018 roku. Tytuł zyskał uznanie wielu oglądających i do dziś cieszy się ogromną popularnością. Według serwisu Wirtualne Media produkcję śledzi średnio 1,11 milionów widzów. Przez te wszystkie lata serial doczekał się łącznie 7. sezonów. Fabuła opowiada historię Katarzyny Ruszczyc, która po śmierci ojca przeprowadza się z Krzysztofem Majewskim do malowniczej miejscowości Leśniczówka. Kobieta przejmuje po zmarłym ojcu nie tylko dom, ale również rodzinne tajemnice zawarte w pamiętnikach. Poza głównymi bohaterami pojawia się również bogata rodzina Karczów. Serial potrafi trzymać w napięciu, więc widzowie niecierpliwie wyczekują nowych odcinków, które planowo miały pojawić się jesienią 2022 roku. Telewizja Polska zaskoczyła swoich fanów i nowe epizody pokaże jednak latem!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pierścionek z rubinem - popularny ukraiński serial w Polsce! Gdzie i kiedy oglądać?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Leśniczówka w wakacje 2022 - kiedy nowe odcinki?

Premierowe odcinki "Leśniczówki" będzie można oglądać bez zmian od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:30. Przez ostatnie lata serial nie był emitowany w wakacje, więc to pierwszy raz, kiedy fani zobaczą dalsze przygody swoich ulubionych bohaterów latem. Co więcej! Produkcja ma być kontynuowana również w jesienniej ramówce.

Sonda
Czy powinny powstawać nowe sezony "Leśniczówki"?

Leśniczówka - obsada. Kto występuje w serialu?

W rolę postrzelonego Antoniego wciela się Marian Dziędziel, a w głównych bohaterów, czyli Katarzynę i Krzysztofa - Jolanta Fraszyńska oraz Marek Bukowski. Na ekranie pojawia się również Henryk Talar (Bogdan Karcz), Krystyna Tkacz (Krystyna), Weronika Książkiewicz (Lidia Banach), Krzysztof Globisz (Piotr Melech), Agata Turkot (Pola Majewska) oraz Michał Czernecki, Grzegorz Pawlak i Przemysław Bluszcz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE