Wspaniałe stulecie kończy rok z przytupem! Co się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 167-170

i

Autor: tvp Wspaniałe stulecie kończy rok z przytupem! Co się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 167-170

Wspaniałe stulecie kończy rok z przytupem! Co się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 167-170

2022-12-22 11:51

Wspaniałe stulecie pożegna 2022 rok w wielkim stylu. Jakie dramaty i zwroty akcji czekają nas w najbliższym czasie? Prezentujemy streszczenia odcinków 167-170 oraz ujawniamy szczegóły ich emisji.

Wspaniałe stulecie to serial, który przeszedł już do legendy. Swojego czasu cieszył się większym zainteresowaniem, niż nie jeden zachodni hit, a do tego przyczynił się do spopularyzowania produkcji znad Bosforu nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Przygody Sułtana powróciły w tym roku na łono Telewizji Polskiej i widzowie mogą obecnie śledzić 3. sezon. 

Co nas czeka w ostatnich dniach 2022 roku? Jakie zwroty akcji przygotowali twórcy? Powiemy krótko - będzie się działo. Jeśli jednak interesują was konkrety i szczegóły, zerknijcie poniżej. Tam znajdziecie szczegółowe streszczenia odcinków 167-170.

Wspaniałe stulecie 167 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 167. odcinka serialu Wspaniałe stulecie prezentuje się następująco: Do pałacu przyjeżdża siostra sułtanki Hatice, sułtanka Şah Huban. Hatice ma nadzieję, że siostra wesprze ją w bojach z Hürrem. Po odwiedzinach w meczecie Ibrahim każe uwięzić i skazać na śmierć jednego z prowokatorów, co wywołuje zamieszki w mieście. Rüstem aga wyjeżdża z Konstantynopola, by objąć rządy nad prowincją Teke.

Wspaniałe stulecie 167 - gdzie i kiedy oglądać?

167. odcinek serialu Wspaniałe stulecie zostanie wyemitowany we wtorek 27 grudnia 2022 roku, o godzinie 14:00, na antenie TVP1.

Wspaniałe stulecie 168 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 168. odcinka serialu Wspaniałe stulecie prezentuje się następująco: Nigar rozstaje się z córką i wyznaje miłość Ibrahimowi. Hürrem mówi sułtance Szach o zdradzie Ibrahima paszy i jego nieślubnym dziecku. Hatice nie może wybaczyć sułtanowi, że kazał stanąć Ibrahimowi przed sądem wraz z człowiekiem, który go obraził. Mehmet dowiaduje się o platonicznej miłości, którą jego siostra Mihrimah darzy poetę Yahyę. Jedyne dziecko księcia Mustafy, książę Sulejman, umiera. Wkrótce po jego śmierci książę dowiaduje się, że jedna z jego nałożnic jest w ciąży.

Wspaniałe stulecie 168 - gdzie i kiedy oglądać?

168. odcinek serialu Wspaniałe stulecie zostanie wyemitowany w środę 28 grudnia 2022 roku, o godzinie 14:00, na antenie TVP1.

Wspaniałe stulecie 169 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 169. odcinka serialu Wspaniałe stulecie prezentuje się następująco: Sułtanka Hürrem każe wypędzić Kiraz agę z haremu. Sułtan radzi się sędziego Ebussuuda, jak ma postąpić z Ibrahimem Paszą, który sam zachowuje się jak władca i którego wcześniej objął szczególną ochroną. Książę Mehmet dowiaduje się, że Mihrimah podstępem doprowadziła do tego, by jego faworyta Nurbahar straciła dziecko.

Wspaniałe stulecie 169 - gdzie i kiedy oglądać?

169. odcinek serialu Wspaniałe stulecie zostanie wyemitowany w czwartek 29 grudnia 2022 roku, o godzinie 14:00, na antenie TVP1.

Wspaniałe stulecie 170 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 170. odcinka serialu Wspaniałe stulecie prezentuje się następująco: Ibrahim Pasza prosi sułtankę Szach o wsparcie w wojnie z Hürrem. Tymczasem Hürrem dowiaduje się, że dawno temu Szach darzyła miłością wielkiego wezyra. Mehmet nie może wybaczyć matce, że kazała wygnać z seraju Nurbahar, którą pozbawiono dziecka. Ebuussud efendi podpowiada sułtanowi, w jaki sposób powinien pozbyć się człowieka, którego objął ochroną, nie łamiąc danej wcześniej obietnicy. Do seraju przyjeżdża Esmahan, córka sułtanki Szach.

Wspaniałe stulecie 170 - gdzie i kiedy oglądać?

170. odcinek serialu Wspaniałe stulecie zostanie wyemitowany w piątek 30 grudnia 2022 roku, o godzinie 14:00, na antenie TVP1.

Sonda
Oglądasz turecki serial "Wspaniałe stulecie"?
Tureckie seriale, które warto obejrzeć