Wspaniałe stulecie jednak nie znika z anteny. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

i

Autor: TVP Wspaniałe stulecie jednak nie znika z anteny. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Wspaniałe stulecie jednak nie znika z anteny. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

2022-11-09 16:19

Wspaniałe stulecie nigdzie się jednak nie wybiera, a emocje sięgną w najbliższym czasie zenitu. Co zobaczymy w nadchodzących odcinkach? Prezentujemy streszczenia odcinków 142-145, oraz szczegóły ich emisji.

W październiku media obiegła wieść, że "Wspaniałe stulecie", które ponownie zagościło na naszych telewizorach, zniknie z anteny. Serial, który przyczynił się do spopularyzowania tureckich produkcji w naszym kraju, miał zostać zastąpiony przez nową propozycję zatytułowaną "Dziedzictwo". Tak się jednak nie stało i teraz możemy cieszyć się emisją 3. serii. Co w niej zobaczymy?

Zdrady, ujawnione tajemnice, podstępne intrygi i szokujące miłosierdzia - tak w skrócie opisać można wydarzenia z nadchodzących odcinków "Wspaniałego stulecia". Co dokładnie się wydarzy? Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków 142-145, oraz szczegóły ich emisji.

Wspaniałe stulecie 142 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 142. odcinka serialu Wspaniałe stulecie prezentuje się następująco: Hatice wciąż odtrąca Ibrahima i nie potrafi wybaczyć mu zdrady. Podczas pojedynku Mustafa rani Mehmeta. Sułtan nie może oprzeć się urodzie Firuze i zaprasza ją do alkowy. Hürrem rozpacza, kiedy dowiaduje się, że sułtan nie zrezygnował z faworyty. Nigar proponuje Hürrem, by wysłała Firuze do alkowy księcia Mehmeta. Sułtanka przystaje na tę propozycję i dowiaduje się prawdy o Firuze.

Wspaniałe stulecie 142 - gdzie i kiedy oglądać?

142. odcinek serialu Wspaniałe stulecie zostanie wyemitowany w czwartek 10 listopada 2022 roku, o godzinie 14:00, na antenie TVP1.

Wspaniałe stulecie 143 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 143. odcinka serialu Wspaniałe stulecie prezentuje się następująco: Sulejman obsypuje Firuze prezentami i każe przenieść ją na piętro faworyt. Hatice po raz kolejny odtrąca Ibrahima. Rüstem skarży się sułtanowi, ze Ibrahim pasza dymisjonuje wszystkich dawnych podopiecznych swojego zmarłego wroga Iskendera. Mahidevran wraz z Mustafą docierają do pałacu w Manisie. Tymczasem Helena, którą przed wyjazdem na wojnę zauroczył się Mustafa, ma zostać wydana za podłego kupca Abbasa.

Wspaniałe stulecie 143 - gdzie i kiedy oglądać?

143. odcinek serialu Wspaniałe stulecie zostanie wyemitowany w poniedziałek 14 listopada 2022 roku, o godzinie 14:00, na antenie TVP1.

Wspaniałe stulecie 144 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 144. odcinka serialu Wspaniałe stulecie prezentuje się następująco: Ibrahim pasza ostrzega Firuze przed Hürrem. Tymczasem sułtanka razem z Rüstemem knuje kolejny spisek przeciwko wielkiemu wezyrowi. Ibrahim każe Nasuhowi obserwować Rüstema. Najmłodszy książę Cihangir tęskni za Firuze, która wcześniej się nim opiekowała. Do księcia Mustafy wpływają skargi na okrutnego sędziego, dręczącego kupców.

Wspaniałe stulecie 144 - gdzie i kiedy oglądać?

144. odcinek serialu Wspaniałe stulecie zostanie wyemitowany we wtorek 15 listopada 2022 roku, o godzinie 14:00, na antenie TVP1.

Wspaniałe stulecie 145 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 145. odcinka serialu Wspaniałe stulecie prezentuje się następująco: Nigar donosi sułtance Hatice o poczynaniach Hürrem. Mały Cihangir skarży się sułtanowi, że matka nie pozwala Firuze go odwiedzać. Rüstem na rozkaz Hürrem próbuje zabić Firuze, ale na drodze staje mu Nigar. Firuze po raz pierwszy grozi Hürrem. Hatice wybacza Ibrahimowi jego zdradę.

Wspaniałe stulecie 145 - gdzie i kiedy oglądać?

145. odcinek serialu Wspaniałe stulecie zostanie wyemitowany w środę 16 listopada 2022 roku, o godzinie 14:00, na antenie TVP1.

Sonda
Oglądasz turecki serial "Wspaniałe stulecie"?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce